Зміни у країні, вважає Сергій Каплін, починаються з кожного міста

Зміни у країні, вважає Сергій Каплін, починаються з кожного міста. А от у державі їх можуть принести реформи. На зустрічі із студентами політик розповів, яким найближчим часом бачить розвиток України, а також поділився власними думками щодо нинішніх передвиборних перегонів.

Розвиток малого та середнього бізнесу, організація нових робочих місць, децентралізація влади та створення потужної, боєздатної армії – це основи, на яких повинна будуватися міцна європейська країна. На думку Сергія Капліна, той курс, яким нині веде нашу державу Президент, здатен втілити усі ці пункти в життя.

/Сергій Каплін, кандидат у народні депутати по 144 виборчому округу
Наші розрахунки показують: вже через 6 років ми матимемо рівень життя, як у Болгарії. Через 6 років. Це достатній рівень життя, щоб ви взяли собі в кредит квартиру, купили автомобіль, мали роботу, соціальний захист, зросли суттєво пенсії/

Цієї весни на Президентських виборах громадяни України довели, що вони здатні об'єднуватися та у вирішальний для країни час приймати виважене рішення. Волевиявлення 26 жовтня, переконаний Сергій Каплін, має привести до влади молодих та амбітних політиків, які б працювали на благо своєї держави. Щоправда не всі кандидати у народні депутати ведуть чесну боротьбу на парламентських виборах. Підкуп голосів - лише один зі способів потрапити до Верховної Ради будь-якими способами. Набагато страшніший - «чорний піар», або розповсюдження пліток про своїх найближчих опонентів. З таким явищем сучасної політики, зізнається Сергій Каплін, останніи часом він стикається досить часто.

/Сергій Каплін, кандидат у народні депутати по 144 виборчому округу
Є така популярна чутка, що я є власником телеканалу «112», а насправді те, що я там часто з'являюся, є просте пояснення - директор каналу - полтавець. Наступна чутка, що в мене цілий парк «Мерседесів». Це така теж історія. Третя чутка, що я - проект Партії регіонів/

Ще один так званий спосіб відтягти голоси виборців у рейтингових політиків - створення кандидатів з однаковими прізвищами та іменами.

/Олександр Черненко, голова правління Комітету виборців України
Знаходять величезні кошти, реєструючи двійників, в надії, що будуть у бюлетені два Капліна чи три Капліна. І бабуся, яка не розуміє, не бачить і проголосує за першого, за кого схоче, і не за того, який рейтинговий політик, а за його клона-двійника/

Ці політтехнології – як фол останньої надії для політиків, які не здатні чесними способами переконати своїх виборців. Зокрема такими методами, зазначає Олександр Черненко, користуються олігархи та їхні ставленики, які вже були при владі. Тож на парламентських виборах українці мають бути обережними та віддати свої голоси справжнім, а не фейковим політикам. Сергій Каплін закликав не саботувати вибори, а обрати гідний склад Парламенту.

Стрічка новин