Сьогодні вночі відбувся напад на громадську приймальню кандидата у народні депутати Андрія Матковського

Сьогодні вночі відбувся напад на громадську приймальню кандидата у народні депутати Андрія Матковського. Зловмисники вкинути через вікно невідомий предмет, що саме – наразі невідомо. Ніхто не постраждав, спрацювала сигналізація і на місце події одразу виїхали правоохоронці. Нині міліція з'ясовує: це хуліганство, чи спроба залякати кандидата, а також, хто причетний до скоєння правопорушення.

Михайло працює у громадській приймальні кандидата у народні депутати Андрія Матковського. Разом із кількома колегами, розповідає, затримались на роботі допізна. Їхній спокій порушив звук розбитого скла, як виявилось, це віконна шибка.

/Михайло, представник громадської приймальні кандидата у народні депутати А.Матковського
Кинулись, повідкривали кабінети, щоб побачити, що воно. Коли вийшли, вже нікого не було. Викликали одразу міліцію, охорону/

Вікно розбили невідомим предметом, хто це зробив – поки що невідомо. У тому, що сталося, представники штабу Андрія Матковського вбачають дії радикально налаштованих конкурентів. Провокації, говорять, були й раніше.

/Віталій Нікіпєлов, довірена особа кандидата у народні депутати А.Матковського
Були намагання зірвати зустрічі, обклеювання наших агітаційних матеріалів образливими листівками. Нашим агітаторам погрожували, на зустрічі з кандидатом приходили молодики, які намагалися зав'язати бійки. Підозрюємо, що вчора за автомобілем кандидата стежили, саме в цьому кабінеті був прийом громадян, тобто можна було подумати, що він знаходиться там/

В Україні вже реєстрували випадки замахів на майно та життя кандидатів у народні депутати. Нерідко це був підпал. Яку мету переслідували зловмисники цього разу – невідомо. Нині правоохоронці за даним фактом проводять перевірку.

Стрічка новин