Фонд Андрія Матковського «Полтавська родина» зробив подарунок Полтавській ЦРЛ

Фонд Андрія Матковського «Полтавська родина» зробив подарунок Полтавській центральній районній лікарні. Це – електрокаогулятор, необхідний для операцій на органах черевної порожнини, грудної клітини та під час інших оперативних втручань. Більше про це – у нашому наступному сюжеті.

Сучасне обладнання у лікарні ніколи не зайве, особливо, якщо воно дозволить проводити складні оперативні втручання з найменшою втратою крові. Полтавська центральна районна лікарня отримала у подарунок електрокаогулятор. Його медикам презентували представники фонду Андрія Матковського «Полтавська родина».

/Олег Мехедько, головний лікар Полтавської ЦРЛ
На цей єдиний апарат, який є у нашій лікарні, претендує одразу три відділення: жіноча консультація, гінекологія і хірургія. Апарат потрібен для проведення хірургічних втручань, він забезпечує моментальну зупинку крові/

Рівнем матеріально-технічного забезпечення районні лікарні не мають поступатися міським, переконаний голова Фонду «Полтавська родина» Андрій Матковський.

/Андрій Матковський, голова Фонду «Полтавська родина»
Я підтримую проект, який сьогодні готує Уряд, щоб всі лікарні і амбулаторії в селищах були на балансі селищних, сільських рад, де вони розташовані. І в бюджети цих рад повинні бути закладені кошти, які б дозволили на високому рівні надавати безкоштовне медичне обслуговування, як це передбачено Конституцією/

Це – не остання допомога лікарняним закладам, обіцяють у фонді Андрія Матковського. Про подібні доброчинні акції ми інформуватимемо наших телеглядачів у наступних сюжетах. Нагадаємо, упродовж серпня-вересня фонд забезпечив майже всіх призовників Полтави та району кулезахисною амуніцією, продовжує цю роботу і нині. Зараз поставили собі за мену взути та одягнути бійців, теплі речі роздають у штабі фонду, що на провулку Клубному, 4-А.

Стрічка новин