Своє сторіччя святкує Полтавський національний педагогічний університет імені Короленка

Своє сторіччя святкує Полтавський національний педагогічний університет імені Короленка. З цієї нагоди студенти вишу заклали капсулу із посланням до нащадків на території садиби письменника, ім'я якого носить навчальний заклад. Цю історичну мить зафіксувала й наша знімальна група.

Від університету до садиби-музею Володимира Короленка студенти навчального закладу вишикувалися живим ланцюгом. Із рук в руки передавали капсулу із книгою та посланням до нащадків. У ньому, розповідають студенти, закликали майбутні покоління не забувати славну історію вишу та продовжувати його традиції. Почесна місія закласти капсулу випала випускниці університету, Герою України Тетяні Балагурі та голові Студентської ради Юлії Дмитренко.

/Тетяна Балагура, Герой України, випускниця ПНПУ імені В.Короленка
Я свій університет можу назвати батьком, який дав мені дорогу у життя, і я жодного разу не пожалкувала, що стала у цьому житті вчителем. Хай 100 років, які проминули, залишаються у пам'яті, а хай наступні роки пишуть свій новий часопис життя мого улюбленого навчального закладу/

Не випадково саме на короленківській землі вирішили залишити послання для прийдешніх поколінь. Із 46-року року педагогічний університет носить ім'я Володимира Короленка. На території музею з нагоди столітнього ювілею висадили й молодий дубок.

/Юлія Дмитренко, голова Студентської ради ПНПУ імені В.Короленка
Недаремно говорять, що справжня людина повинна посадити дерево, збудувати дім, виховати сина. А дерево – це символ мудрості, вічності. Через 100 років наступні воно вже буде здорове, повне сил, буде, як студентство, нести добро, красу у цей світ/

Короленківці сподіваються, що майбутні покоління вишу з гордістю нестимуть звання педагогів та продовжуватимуть започатковані ними традиції.

Стрічка новин