В Полтавському театрі ляльок презентували оновлену виставу «Пригоди Буратіно або золотий ключик»

В Полтавському театрі ляльок презентували оновлену виставу «Пригоди Буратіно або золотий ключик». Казку за мотивами Олексія Толстого вперше поставили у 2003 році, але нині матеріальна частина вистави застаріла, відтак лялькарі і вирішили осучаснити «Буратіно». 

За півгодини до початку вистави полтавські школярі збираються на площі перед театром ляльок. Тут – групове фото напам'ять, а далі – перевірка квитків і знайомство з театром та його мешканцями. Сьогодні діти прийшли до лялькарів на прем'єру вистави «Пригоди Буратіно або золотий ключик».

/Олександр Іноземцев, режисер-постановник
Колись була ця вистава в репертуарі, вона була поставлена років 10 тому. Я також приймав участь. А зараз вирішили її модернізувати, вдосконалити, полегшити. Тому народилася друга вистава «Буратіно»/

Хто такий Буратіно і про що буде вистава, діти знають із прочитаної казки.

/Бліци
- На «Пригоди Буратіно». Це герой персонажний
- Чоловічок із дерева
- У нього була подруга
- Мальвіна - це дівчинка, яка його вчила
- Була лисиця, були кіт і ще був папа його
- Карабас-Барабас/

У цій виставі поєднана робота акторів у живому плані з роботою з ляльками різних систем управління. Фахівці працюють з рукавичними, тростинними та вертепними ляльками.

/Віктор Козуб, художник-постановник
Цю виставу ми робили десь два місяці. Вистава цікава тим, що це ярмарковий балаган. Вистава, як було раніше на площі, – балаган/

Роль Буратіно грає провідний майстер сцени Валентина Щокіна. Вперше п'єса про Буратіно для дитячого театру була написана Олексієм Толстим у 1936 році.

Стрічка новин