Колектив підприємства «ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» допоміг з ремонтом у військовому шпиталі

Колектив обласного комунального підприємства «Полтаватеплоенерго» допоміг відремонтувати одне з приміщень інфекційного відділення Полтавського військового шпиталю. Для того, щоб замінити усю сантехніку, вікно, відремонтувати підлогу і стіни, полагодити електрику, у благодійників пішло майже 9 тисяч гривень та кілька тижнів роботи.

Від початку бойових дій на території України колектив підприємства «Полтаватеплоенерго» не залишається осторонь подій у державі. Його співробітники допомагають військовослужбовцям, чим можуть: у квітні перераховували свій одноденний заробіток, неодноразово здавали кров, збирали продукти харчування та закуповували медикаменти для лікування поранених військовослужбовців.

/Тетяна Бібікова, голова профкому ПОКВПТГ «ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО»
Наші працівники здавали кошти, поставили скриньку у приміщенні профкому, і завдяки нашим працівникам, добрим і чуйним, ми зібрали близько 10 тисяч на ліки, які передали військовим госпіталю/

Тоді, продовжує Тетяна Бібікова, виникла ідея допомогти не тільки бійцям, які перебувають у шпиталі, а й власне самому лікувальному закладу. Адже деякі його приміщення вже давно потребували нового ремонту. Розпочали із санітарного блоку інфекційного відділення шпиталю.

/Володимир Кучеров, зав. інфекційним відділенням Полтавського військового шпиталю
Це приміщення призначене для того, щоб лікар міг у спокійних умовах, в людських умовах прийняти того, хто поступає у відділення. Він повинен пройти санітарну обробку, мати можливість помитися, здати свою одежу/

Тільки цього разу на придбання усіх необхідних будівельних матеріалів витратили практично 9 тисяч гривень із майже 30 тисяч, зібраних самими членами трудового колективу підприємства. Так само силами колективу було виконано і ремонт. Кілька тижнів муляри, облицювальники, штукатури, столяри працювали для того, щоб це приміщення отримало своє друге життя.

/Валерій Борута, начальник служби централізованих ремонтів ПОКВПТГ «ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО»
Мета була одна – покращити умови прийому і перебування тих військовослужбовців, котрі повинні були сюди прийти на лікування, і по можливості зробити все, щоб ці приміщення, які ми відремонтували, мали, перш за все, вигляд і естетичний, і функціональний/

Роботою співробітників підприємства лікарі тішаться та зізнаються: мають надію на продовження такої співпраці, а також висловлюють сподівання, що до допомоги військовим долучаться й інші підприємства та громадські організації міста. У свою чергу у «ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» запевняють: робитимуть усе, що в їхніх силах, адже військові нині як ніколи потребують уваги та підтримки.

Стрічка новин