Кандидат у народні депутати по 145-му виборчому округу Андрій Матковський зустрівся з громадою Супрунівки

Кандидат в народні депутати по 145-му виборчому округу Андрій Матковський презентував жителям Супрунівки свою комплексну програму «План Матковського». У жителів села до кандидата було багато запитань. Андрій Матковський запевнив: знає шляхи вирішення багатьох проблем громади. 

Багато жителів Супрунівки знають Андрія Матковського ще з того часу, коли він був Полтавським міським головою. Люди прийшли на зустіч з кандидатом у народні депутати, щоб озвучити йому свої проблеми і дізнатися, як їх можна вирішити. Так селян непокоїла вартість пасажирських перевезень. Ціна, говорять, висока, а от якість - незадовільна.

/Андрій Матковський, кандидат в народні депутати по 145-му виборчому округу
Сьогодні село обслуговують перевізники, яких сільський голова, сільрада, депутати і самі люди не обирали, вони їх ніколи не бачили. Вирішуються питання в облдержадміністрації, тендери проходять без участі громади, от і виходить, що перевізники звітуються ОДА, а її працівники цими автобусами не користуються. Вважаю, що треба змінювати законодавство/

Ситуація зміниться, коли тендерні процедури проходитимуть за участю громади, переконаний Андрій Матковський. Якщо їх проводитиме сільрада, люди зможуть впливати на прийняття рішень. За роки роботи на посаді міського голови Андрію Всеволодовичу неодноразово доводилось вирішувати подібні проблеми.

/Андрій Матковський, кандидат в народні депутати по 145-му виборчому округу
Я думаю, що зараз, в той час, коли у нас розруха, мені треба йти туди, щоб молодих навчити, які не мають досвіду, а ще – щоб не потрапили до влади ті люди, яких ми вже обирали, бо так ми нічого не змінимо/

Навіть після завершення зустрічі жителі Супрунівки близько 20-ти хвилин не відпускали кандидата у народні депутати: віч-на-віч обговорювали проблеми. Останні, запевняє Андрій Матковський, не відрізняються від питань, які непокоять мешканців Полтави. Люди прагнуть миру і економічної стабільності.

Стрічка новин