Полтаву відвідала лідер Всеукраїнського об'єднання «Батьківщина» Юлія Тимошенко

Полтаву відвідала лідер Всеукраїнського об'єднання «Батьківщина» Юлія Тимошенко. У рамках візиту політик зустрілася із місцевими журналістами та поділилися з ними своїм баченням врегулювання ситуації на Сході України. На думку Юлії Тимошенко, вітчизняні підприємства здатні забезпечити армію усім необхідним. Проте через неорганізовану роботу уряду Україна продовжує втрачати на Сході своїх солдат.

Кілька днів тривав візит на Полтавщину лідера Всеукраїнського об'єднання «Батьківщина» Юлії Тимошенко. У рамках нього політик відвідала і обласний центр. Разом із десятками журналістів її зустрів заступник голови Полтавської обласної організації Всеукраїнського об'єднання «Батьківщина» Олег Бєлоножко. Упродовж свого приїзду на Полтавщину політик прагнула побувати на промислових підприємствах, які є гордістю оборонної міці держави. У рамках візиту відвідала завод «КРАЗ» у Кременчуці. За словами Юлії Тимошенко, це підприємство здатне виготовити сильні зразки бронетехніки. Проте через слабку організацію роботи уряду держава вимушена отримувати їх за кордоном.

/Юлія Тимошенко, лідер ВО «Батьківщина»
Я була здивована тим, що Міністерство оборони України до цієї хвилини (це вже пройшло 7 місяців військової агресії), до цієї хвилини не оформило жодного державного замовлення. Трохи зовсім у них закупила прикордонна служба, декілька одиниць машин закуплені Нацгвардією/

Так, як нині воює Україна, говорить Юлія Тимошенко, не вела бойових дій жодна країна. Через занепад Збройних сил родичі військовослужбовців мають самі забезпечувати своїх синів та чоловіків одягом та засобами захисту. Цю ситуацію політик вважає неприпустимою. Говорить: вихід лише один – на базі парламентських виборів сформувати дійсно новий уряд, який зможе вести реальну ефективну роботу з оборони країни. Цими думками кандидат у народні депутати України поділилася з тисячами полтавців, які цього дня прийшли на площу біля облдержадміністрації.

/Юлія Тимошенко, лідер ВО «Батьківщина»
Сьогодні не політики, а народ мусить прийняти рішення: або ми розраховуємося за слабкість на найвищому рівні управління своєю землею, або об'єднуємося з усім демократичним західним світом і стаємо просто залізобетонні, піднімаючи в тому числі нашу оборону до рівня найвищого, який можемо запропонувати/

Для досягнення миру, вважає Юлія Тимошенко, потрібен абсолютно новий переговорний процес, який приніс би не ілюзію миру, а справжній і надійний спокій державі. Україна мусить сісти за стіл переговорів не з російськими бойовиками, а в колі високих представників Сполучених Штатів Америки та Європейського Союзу. Майбутні парламентські вибори мають оновити Верховну Раду. Сильний парламент буде здатним прискорити вступ України до НАТО. Юлія Тимошенко наголошує: наша держава повинна позбутися позаблокового статусу і приєднатися до Північно-Атлантичного альянсу, аби забезпечити собі мир і територіальну цілісність. Вплинути на це здатні молоді та амбітні політики. На вибори 26 жовтня Юлія Тимошенко йде з новою командою. Адже, щоб зупинити російського агресора і повернути мир, вважає лідер Всеукраїнського об'єднання «Батьківщина», українська влада повинна стати набагато сильнішою і діяти рішуче. Тільки в цьому разі Україна переможе!

Стрічка новин