На вулицях Полтави відтепер буде чисто

На вулицях Полтави відтепер буде чисто, запевняють комунальники, оскільки в місті з'явилася нова вакуумна прибиральна машина на базі автомобіля «КРаЗ». Крім опалого листя, новий спецавтомобіль легко втягує і важке сміття – до 3 кілограмів. Які ще переваги має технічне придбання комунальників – дивіться у наступному сюжеті.

В автопарку комунального підприємства «Міська шляхово-експлуатаційна дільниця» поповнення – нова всесезонна прибиральна машина. Підмітати вулиці, мити проїзну частину та збирати сміття – основні функції спецавтомобіля.

/ІНТЕРШУМ
Машина всмоктує сміття/

Крім важкого сміття – шматків цегли чи каміння, машина швидко працює і на проїзній частині. Необхідні зони перед прибиранням попередньо зволожуються вмонтованими в техніку приладами, що дозволяє уникнути підіймання пилу.

/Олег Вовк, начальник КП «МШЕД»
Задіяні дві щітки, які подають сміття до вакуумного пилозбірника, і за допомогою пилозбірника сміття подається в бункер. Бункер виготовлений з нержавіючої сталі із захисним покриттям. Об'єм – 6 кубометрів/

Про переваги нової техніки говорить і водій спецмашини Володимир Стовпівський.

/Володимир Стовпівський, водій прибиральної машини
Переваги дуже гарні. Можна прибирати навіть побутові кучі сміття, прибирати під бортом. Набагато покращує роботу людей/

Таку думку підтримує і мер міста Олександр Мамай.

/Олександр Мамай, Полтавський міський голова
Коли проводимо двохмісячник чи місячник чистоти, виходить понад сотні, а то й більше людей під бордюри прибирати сміття, прибирати те, що залишилося взимку від піску. Водій та помічник водія зможуть вдвох виконати ту роботу, яку виконують сотні людей/

Вже сьогодні нова автомашина здійснила вологе прибирання центральних вулиць Полтави.

/ІНТЕРШУМ
Машина миє дорогу/

Міській владі технічне надбання обійшлося в 1 мільйон 900 тисяч гривень.

Стрічка новин