Полтавські рятувальники продовжують доставляти гуманітарну допомогу жителям східних регіонів України

Полтавські рятувальники продовжують доставляти гуманітарну допомогу жителям східних регіонів України. Опікуються співробітники Служби порятунку не лише переселенцями, вони допомагають і своїм колегам-рятувальникам та військовослужбовцям, які нині перебувають у зоні проведення АТО.

Тушонка, крупи, макарони, питна вода, засоби гігієни та теплі речі. Такий гуманітарний вантаж доставили на Схід полтавські рятувальники. Зібрали майже 6-ти тону допомогу надзвичайники та представники духовенства.

/Роман Кириленко, начальник управління ДСНС України у Полт.обл.
Взагалі Полтава надала і працівники УДСНС супроводжували 6 разів гуманітарний вантаж. Це фактично більше 100 тон продуктів харчування/

Частину гуманітарної допомоги рятувальники доставили до міст Сватово та Сєвєродонецьк Луганської області. Тут наразі перебувають піротехнічні підрозділи ДСНС України. Іншу частину продуктів харчування та засобів гігієни отримали піротехніки, які обстежують території у місті Слов’янську та поблизу нього. Далі рятувальники вирушили до Краматорська, де роздали гуманітарку військовим та колегам-рятувальникам.

/Олег Державнівський, керівник зведеного загону ДСНС України
Ми виконуємо специфічні завдання і живемо в польових умовах, в наметах, тому допомога у вигляді продуктів харчування, води, спецзасобів, які ми замовляли і колеги-полтавці нам привезли, це потрібно у нашій роботі/

Особливий подарунок для рятувальників та військових передали священики – ікону Святого Миколая Чудотворця як знак благословення від православної громади.

Стрічка новин