Представники ГО «Громадський контроль Полтавщини» розповіли місцевим журналістам про свою діяльність

Представники громадської організації «Громадський контроль Полтавщини» розповіли місцевим журналістам про свою діяльність. Її члени займають активну позицію щодо проблем корупції, порушення законів та порожніх обіцянок можновладців.

Громадська організація «Громадський контроль Полтавщини» утворилася на теренах нашої області у червні цього року. Голосно про її появу, говорить очільник останньої Андрій Храмов, заявляти не стали. Об'єднали навколо себе людей, яким не байдужа доля України та які прагнуть жити у по-справжньому правовій державі. За час існування встигли переконатися, що закони у нашій країні нехай з перешкодами, але все-таки працюють.

/Андрій Храмов, голова ГО «Громадський контроль Полтавщини»
Якщо людина хоче скористатися своїм конституційним правом на безоплатну приватизацію земельної ділянки, це все можна зробити. Тільки не чекайте те, що ви прийдете і цю землю вам будуть видавати. Для того, щоб це було правильно і для того, щоб отримати, потрібно пройти ряд процедур і запастися певним багажем знань/

Завдяки знанням законів громадська організація таким чином допомогла кільком полтавцям. На цьому зупинятися не збираються. Поділилися на прес-конференції члени «Громадського контролю Полтавщини» і своєю думкою щодо майбутніх виборів. На сьогоднішній день, вважають активісти, українці повинні як ніколи зважено підходити до обрання кандидатів у народні депутати.

/Володимир Бідуха, член ГО «Громадський контроль Полтавщини»
Ми за те, щоб у нас у країні дійсно працювали закони, була якась реальна справедливість. Чому ми повинні терпіти і не говорити про тих людей, які себе заплямували, будучи у владі/

У Верховну Раду, на думку членів «Громадського контролю Полтавщини», мають прийти нові обличчя. В іншому випадку Революція Гідності не матиме сенсу.

Стрічка новин