В області виявили підпільний цех з виробництва брендових шкарпеток

Тисячі підробних шкарпеток правоохоронці не допустили на речові ринки області та всієї України. Фальсифіковану продукцію на суму 1 мільйон гривень вилучили в одному з сіл Кременчуцього району. Подробиці – дивіться далі.

Виготовлення шкарпеток провідних світових спортивних марок відбувалося у складському приміщенні в одному із сіл Кременчуцького району.

/Сергій Гребеножко, начальник сектору УДСБЕЗ УМВС України в Полтавській області
Під час обшуку було вилучено виготовленої продукції на суму понад 1 млн гривень, обладнання, на якому виготовляли, на суму понад 100 тисяч доларів, – це обладнання, за допомогою якого виготовляли дані шкарпетки/

За інформацією правоохоронців, шкарпетки виготовлялися під окремих замовників і потім розповсюджувалися на речових ринках усієї України. Нині діяльність підпільного цеху припинена. Встановлюються канали збуту фальсифікату та коло осіб, причетних до його виготовлення.
Наразі відкрито кримінальне провадження за частиною 1 статті 229 Кримінального кодексу України. Санкція останньої передбачає покарання у вигляді штрафу від двохсот до тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або загрожує виправними роботами на строк до двох років, або позбавленням волі на той самий строк, з конфіскацією та знищенням відповідної продукції та знарядь і матеріалів, які спеціально використовувались для її виготовлення.

Стрічка новин