Громадські активісти розпочинають кампанію «Чесні вибори»

Громадські активісти розпочинають кампанію «Чесні вибори». Остання стартувала 1 жовтня в усіх областях України. Така ініціатива організована для того, аби люди могли визначитися, за кого віддати свій голос на  позачергових парламентських виборах.

Спільно з представниками київської громадськості полтавський «Злам стереотипів» розпочав кампанію «Чесні вибори». Мета, говорить лідер громадської організації Олександр Коба, – спонукати людей до критичних роздумів та аналізу списків політичних партій.

/Олександр Коба, голова ГО «Злам стереотипів»
Навіть зараз є політичні партії, які виступають ніби проти Партії регіонів, але якщо ми подивимося в списки політичних партій, після 10-го номеру побачимо регіоналів з Київської адміністрації та інших, тобто людей хочуть знову обдурити/

Кампанія «Чесні вибори» пройдуть у 3 етапи: інформування через Інтернет, документальну продукцію та ряд вуличних акцій. Особливу увагу активісти звертають на тих депутатів, які вже зареєструвалися у кандидати.

/Михайло Довженко, учасник кампанії «Чесні вибори»
Саме тих депутатів, які голосували за закони «16 січня», ті, що йдуть по списках, і ті, що мажоритарники. Інформація серед них 126 осіб. Дуже швидко поширюється по Інтернету/

Громадські активісти максимально поширюватимуть інформацію і про тих кандидатів, які будуть діяти на виборах нечесним шляхом.

/Олександр Ластовецький, учасник кампанії «Чесні вибори»
В інших регіонах ведеться моніторинг підкупу виборців. Вже понад 50 фактів, що були спроби підкупу. Вже зафіксовано, але на даний момент порушено кримінальні справи лише в 3-х випадках/

На Полтавщині, зазначають активісти, нині не зареєстровано подібних випадків. Але, якщо відбудеться порушення виборчого законодавства, необхідно звернутися до міліції та повідомити на гарячу лінію громадської організації «Злам стереотипів».

Стрічка новин