Полтавські бійці у зоні АТО отримали чергову партію військової форми, взуття та бушлатів

Полтавські бійці у зоні АТО отримали чергову партію військової форми, взуття та бушлатів. Найнеобхіднішими речами у рамках ініціативи «Підтримай наших!» захисників Батьківщини продовжує забезпечувати Фонд Андрія Матковського «Полтавська родина». 

Сьогодні одним із перших в офісі Фонду Андрія Матковського «Полтавська родина» військову форму та взуття отримує Станіслав Миколайович. Це, говорить, для його зятя, який майже місяць перебуває у зоні АТО.

/Станіслав Миколайович, тесть бійця АТО
Ми не знаємо, де знаходиться. Він нічого не каже, але ми орієнтуємося, що він в передових. Він сам механік-водій БТРів/

Військове взуття, форма – у ній вже, як справжній фахівець, розбирається боєць АТО Іван.

/ІНТЕРШУМ
Боєць АТО розглядає форму: «Це – «британка», а це «німка».
Йому говорять: «Спеціаліст!»/

Чоловік майже з перших днів антитерористичної операції був на Сході України. Через деякий час знову збирається туди. Підтримка з боку Фонду Андрія Матковського, говорить чоловік, досить відчутна та потрібна.

/Іван, збирається у зону АТО
Вони нас одягають, взувають і велика їм вдячність/

Майже кожного дня в офісі Фонду Андрія Матковського «Полтавська родина» матері, батьки та дружини отримують необхідні речі для своїх найрідніших. На сьогоднішній день, говорять, як ніколи є потреба у теплому одязі та захисному спорядженні.

/Людмила, дружина бійця АТО
Просто необхідно. Якщо раніше стріляли вдень, то зараз постійно, і вночі стріляють «градами», мінометами/

Родичі бійців сподіваються, що теплі бушлати зігріють їхніх синів та чоловіків осінніми ночами, а каски та бронежилети захистять від куль. Та, зізнаються, їм залишається лише молитися про якнайшвидше повернення своїх героїв додому. У Фонді Андрія Матковського ж запевняють: і надалі опікуватимуться полтавськими військовими у зоні АТО.

Стрічка новин