Рятувальники нагадують громадянам правила пожежної безпеки у побуті

Рятувальники нагадують громадянам правила пожежної безпеки у побуті. Цими вихідними співробітники 3-ї державної пожежно-рятувальної частини Полтави разом з соціальним працівником провели агітаційно-профілактичний рейд житловим сектором Ленінського району.

Під час профілактичних бесід рятувальники традиційно нагадували громадянам правила пожежної безпеки, розповідали про основні причини виникнення пожеж та наслідки надзвичайних подій.

/Ігор Бокань, начальник ДПРЧ-3 м.Полтава
Співробітники ДСНС спільно з управлінням соціального захисту Ленінської районної ради проводять рейди по житловому сектору з метою роз'яснення правил пожежної безпеки під час використання пічного опалення, пожежної безпеки в побуті, використання електроенергії, а також спалювання сміття на приватній території та за межами дворів/

Слідкувати за справністю електричних мереж, станом опалювальних печей та димарів, своєчасно їх ремонтутувати. Такі настанови давали рятувальники мешканцям приватного сектору. Полтавці до цих порад ставляться сумлінно, і напередодні опалювального сезону, запевняють, зробили всі необхідні процедури.

/Бліци
- Перед початком приходять представники «Полтавагазу», перевіряють, як працюють ці та інші прилади
- Дотримуємся правил пожежної безпеки, все вимикаємо, світло, газ. Все вимикаємо, як виходимо з кімнати
- Прочистили домоходи, пічка оновлена. Усе гаразд
- Пломби не порушувати, до котла нічого часто лазити/

З початку року на Полтавщині виявлено 8 випадків отруєння чадним газом, внаслідок чого 3 особи загинуло. Відтак рятувальники закликають перевірити стан опалювальних приладів, а в разі несправності – звернутися до відповідних служб.

Стрічка новин