В одного із полтавських підприємців правоохоронці вилучили більше тони м'ясних виробів

В одного із полтавських підприємців правоохоронці вилучили більше тони м'ясних виробів, які реалізовувалися з терміном придатності, що закінчився. Більше про цю небезпечну продукцію – у наступному сюжеті.

Під час низки обшуків, проведених у мережі торгівельних точок одного з полтавських підприємців, правоохоронці вилучили майже 1,5 тони м’ясних виробів і молочної продукції на суму понад 100 тисяч гривень. Більшість продовольчих товарів не містила інформації про виробника та вичерпала свої терміни споживання. Від цієї неякісної продукції, як виявилося, вже постраждала одна людина.

/Олександр Науменко, нач.відділу УДСБЕЗ УМВС України в Полтавській області
На даний час зареєстровано один факт отруєння вказаною небезпечною продукцією. Особа, яка отруїлася, звернулася з заявою до Київського райвідділу міліції/

На даний час триває досудове слідство. За ознаками кримінального правопорушення, передбаченого частиною 1 статті 227 Кримінального кодексу України, відкрито кримінальне провадження. Санкція вказаної статті передбачає штраф від п'ятисот до тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

Стрічка новин