В ПУЕТі пройшла 19-а Міжнародна науково-практична конференція з економічної кібернетики

У Полтавському університеті економіки і торгівлі пройшла 19-а Міжнародна науково-практична конференція з економічної кібернетики. До нашого міста з'їхалися науковці з різних куточків України, а також Казахстану, Молдови, Білорусі. Протягом кількох днів вони обговорювали актуальні проблеми розвитку цієї науки, ділилися власними розробками зі студентами вишу.

На сьогоднішній день економічна кібернетика як наука набирає все більших обертів. Сучасні дослідження у цій галузі професори та доктори наук з провідних вишів України та країн СНД презентували у Полтавському університеті економіки і торгівлі на Міжнародній науково-практичній конференції.

/Микола Рогоза, перший проректор Полтавського університету економіки і торгівлі
Кібернетика, ви знаєте, – це наука про управління і, звичайно, на сьогодні управління передбачає не тільки оперативну, а й прогнозну діяльність. Це – бачення тих перспектив, це бачення цих загроз, які виникають при цьому, і, звичайно, побудова при цьому тих відповідних механізмів, які потрібно використовувати при управлінні процесами в економіці в Україні/

Економічна кібернетика, говорять учасники конференції, – унікальний проект в Україні. У 93-ому році вітчизняним науковцям вдалося відстояти її як наукову дисципліну. Тепер вона – серед найпопулярніших спеціальностей у вищих навчальних закладах.

/Юрій Лисенко, член-кореспондент НАН України
Ми багато років працюємо над тим, щоб збільшити кількість спеціалістів, яких готують за економічною кібернетикою. Тому що економісти, а вони в першу чергу економісти-кібернетики і менеджери, вони більше підготовлені до сучасних умов, ніж спеціалісти інших традиційних спеціальностей/

У Полтавському університеті економіки і торгівлі спеціальність «економічна кібернетика» існує вже багато років та користується великим попитом серед молоді.

/Олена Яблоновська, студентка ПУЕТ
Наше час – це час технологій, і завдяки тій спеціальності, яку я отримую, у мене є можливість співпрацювати з фірмами по всьому світу. Мені подобається наш університет, тому що тут сильна теоретична база, нам дають гарну практику, що дуже важливо у нашій спеціальності/

До участі в обговоренні актуальних наукових питань долучилися не тільки визнані науковці, а й аспіранти, представники бізнес-структур та випускники Полтавського університету економіки і торгівлі.

Микола Румянцев, завідувач кафедрою економічної кібернетики Донецького національного технічного університету
Для аспірантів проведення цієї конференції є дуже великою школою, тому що на цих конференціях викладаються сучасні проблеми економічної кібернетики як науки, і ми приділяємо велику увагу методиці викладання цієї дисципліни/

За підсумками роботи конференції, говорять організатори, буде виданий збірник тез доповідей вчених щодо розробки сталих та нових напрямів розвитку економічної кібернетики.

Стрічка новин