В першу неділю жовтня в Україні відзначатимуть День працівника освіти

В першу неділю жовтня в Україні відзначатимуть День працівника освіти. Це свято визнали у більш ніж ста державах, адже вихователі, вчителі та викладачі супроводжують людину на різних етапах життя. Напередодні нашим журналістам вдалося знайти вчителя, яка поєднує роботу і улюблене хоббі. А попри молодий вік, допомогла своїм учням здобути багато перемог.

У переддень свята вчителів учні 34 загальноосвітньої полтавської школи вихваляються своїми досягненнями.

/Анастасія Ізмайлова, учениця 9 класу ЗОШ №34
Цей кубок нам подарував Чапкіс. Як кращому колективу на конкурсі «Гранд мюзік фест»/

/Марія Босюк, учениця 9 класу ЗОШ №34
Ми їздимо на міжнародні конкурси, у нас є призові місця. Були у Харкові, Скадовську, Євпаторії, у Львів ми їздили/

Трохи менше сотні школярів по півтори години три рази на тиждень займаються у хореографічному гуртку.

/Марина Макуха, учениця 5 класу ЗОШ №34
На цих танцях я знайшла собі нових друзів, багато чого навчилася та прагну бути ще кращою. Якщо дуже хочеться, то все легко дається/

І значні перемоги, і бажання дітей навчатись – у більшості залежать від того, хто їм дає знання. Шостий рік у школі хореографічний гурток веде молодий фахівець Анна Хлистун.

/В КАДРІ: виправляє дітей біля дзеркал/

Одночасно із цим педагог навчає дітей німецькій мові. Учні 34-ї беруть участь в обміні школярами у рамках співпраці між містами-побратимами.

/Владислава Дудко, учениця 10 класу ЗОШ №34
Вона і сама була декілька разів у Німеччині, тому вона і учням розповідає про те, що на своєму досвіді вже пережила/

Грамотний професіонал та талановита особистість, яка любить дітей і вчить їх власним прикладом, – такою у 34 школі називають Анну Хлистун. Вчителька говорить: її професія була призначена їй від народження. Адже вона продовжує династію вчителів.

/Анна Хлистун, вчитель ЗОШ №34
Моє хоббі з дитинства – хореографія, переросло у майбутню професію. Німецькою мовою я зацікавилася у школі, її багатством, милозвучністю, колоритом. В університеті я навчалась на спеціальності «німецька мова і хореографія»/

Подати матеріал, не лише запланований програмою, а дати його ширше та цікавіше – вважає Анна Іванівна. Бо найбільший скарб вчителя – передати свій досвід.

/Анна Хлистун, вчитель ЗОШ №34
Іскра запалює вогнище, а особистості – особистостей. Якщо мої вихованці бачать, що я пристрасно ставлюсь до того, що роблю (хореографічні постановки, уроки німецької), – цим запалюються і вони/

Стрічка новин