П'ять машин гуманітарної допомоги від полтавських підприємців вирушили на Схід України

П'ять машин гуманітарної допомоги від полтавських підприємців вирушили на Схід України. У четвер працівники одного з міських ринків відправили продукти харчування та найнеобхідніші речі для військових через добровольців автомайдану. Доки хлопці отримуватимуть цю допомогу, підприємці обіцяють підготувати наступний вантаж – із теплими речами, які вже збирають.

Володимир Савченко збирається їхати у зону АТО. Напевне, це вже вдвадцяте, розповідає активіст «Полтавського автомайдану», як він везтиме гуманітарку нашим біцям.

/Володимир Савченко, активіст «Полтавського автомайдану»
Хлопці ті, що воюють, – я не бачив жодного, хто б боявся. Всі готові воювати до кінця і визволяти Україну. Не важливо – Донецьк, Луганськ. Ми поїхали в Слов'янськ через три дні після його визволення. Ми подивились на ті соняшники, які квітнуть, – це наша земля, все там те ж саме, що й у нас, на Полтавщині/

Військові з радістю приймають будь-яку допомогу, говорить чоловік, бо найважливіше для них нині – відчувати підтримку з тилу. Самі активісти на дорогу налаштовуються з оптимізмом і запевняють, що не бояться.

/Володимир Савченко, активіст «Полтавського автомайдану»
У нас інтуїція. Ми кидаємо карти зранку і дивимось: туди їдемо – туди не їдемо/

П'ять легкових авто завантажують на ринку «Алмазному». Тутешні підприємці збирали для українських бійців усе, що необхідно.

/Лариса Лучко, приватний підприємець
Всі зносили консервацію, робили морковку по-корейськи – все для наших хлопців. Ми хочемо сказати їм: повертайтесь скоріше, вдома на вас чекають матері, дружини, діти/

Збирали люди і гроші – на них закупили крупи, воду, консерви, макарони. Придбали навіть бензопилу. Відправлятимуть на Схід лише те, що необхідно солдатам. А про це дізнаються від автомайданівців. Та й взагалі без останніх, зізнаються активні підприємці, допомагати військовим було б нереально.

/Смбат Гарибян, приватний підприємець
Тому що ми точно знаємо, куди він їде, і впевнені, що буде доставлений нашим хлопцям. Ми відправляємо, в основному, нашим полтавцям. Зараз наш територіальний батальйона розділили: частина – у Донецьку, частина – в Харкові. Це все піде двома частинами і туди, і туди/

Допомагаючи українським військовим, говорить підприємець Смбат Гарибян, згуртовуються люди різних професій та різних національностей.

/Смбат Гарибян, приватний підприємець
Тут, починаючи від прибиральниць, охоронців і підприємців також, – жодна людина не залишилася осторонь. Я особисто від усіх людей говорю: краще було б, аби нам оголосили зранку: ні ви, ні ваша допомога не потрібні. Війна закінчилася. Краще – мир/

Передадуть військовим полтавцям і дитячі малюнки.

Стрічка новин