Бійцям роти спецпризначення «Кременчук» подарували броньований автомобіль

Бійцям роти спецпризначення «Кременчук» подарували броньований автомобіль. Фургон «Volkswagen LT 46» кременчуцькі правоохоронці отримали від органів місцевої влади, підприємців та небайдужих громадян з нагоди святкування Дня міста.

Броньований автомобіль Volkswagen було замовлено та переобладнано місцевими кременчуцькими автомайстрами. Передня броньована капсула фургону вміщує 3 людини, задня – 8 чоловік. Автомобіль оснащений за всіма правилами: 6-тиміліметровою додатковою бронею, двигун захищений від зіткнення та має повний ремкомплект. Плюс з броньовика можна вести вогонь, оскільки в ньому обладнані стрільниці.

/Леонід Бобрицький, заст.нач. УМВС України в Полтавській області
Цей броньований автомобіль конче необхідний сьогодні нашій міліції для виконання завдань для забезпечення правопорядку у зоні АТО. Сподіваємося, що цей подарунок кременчуцьких містян буде надійною допомогою нашим міліціонерам, щоб вони були захищені, живі та здорові/

За активне сприяння та вагомий внесок автомайстрів нагородили дипломами. Після освячення броньовика особовий склад роти «Кременчук» приступив до вивчення автомобіля в дії, оскільки вже незабаром бронемашина вирушить на Схід у зону проведення антитерористичної операції.

Стрічка новин