Упродовж місяця стануть відомі подробиці розслідування вбивства мера Кременчука Олега Бабаєва

Упродовж місяця стануть відомі подробиці розслідування вбивства мера Кременчука Олега Бабаєва. Про це у четвер, спілкуючись із полтавськими журналістами, заявив головний міліціонер області Іван Корсун. Розголошувати інформацію та називати імена причетних правоохоронець відмовися. Але деякі факти у цій справі він таки підтвердив. Що саме – дивіться далі.

Досудове розслідування вбивства мера Кременчука Олега Бабаєва зараз активно триває. Підозрювані заарештовані, а справу незабаром скерують до суду. Про це під час прес-конференції розповів у Полтаві очільник правоохоронців області Іван Корсун.

/Роман Іщенко, кандидат у народні депутати України
Як просувається розслідування вбивства мера Кременчука Олега Бабаєва і чи покарано нардепа Бублика за те, що він перешкоджав слідчим діям і «кришував» фігуранта справи Мельника?/

Головний міліціонер відповів коротко.

/Іван Корсун, начальник УМВС України в Полтавській області
Факти підтверджуються. Я не буду це спростовувати. Я думаю так: з урахуванням тих подій, які я знаю, які відбуваються, думаю, протягом місяця буде знати не тільки Полтавська область, а й вся Україна про це. Але вживати прізвища і політичні партії я не буду. Вибачте, міліція поза політикою/

Закликав Іван Корсун і політиків не втягувати у перегони міліцію задля власного піару та не порушувати виборчого законодавства. Хоча поки що на території Полтавщини грубих протиправних дій правоохоронці не помітили.
Прокоментував начальник управління внутрішніх справ і ситуацію у батальйоні «Полтавщина». Нагадаємо, частина бійців висловилися проти призначеного командира Іллі Киви. А напередодні, за повідомленнями ЗМІ, частина добровольців їздила у Київ висловити свою позицію керівникам держави. За словами Івана Корсуна, він також мав розмову з протестуючими.

/Іван Корсун, начальник УМВС України в Полтавській області
Всі ви являєтесь моїми підлеглими. Є статут, є Закон України «Про міліцію» і розташування покидати без дозволу заборонено. Тобто, вони порушили статут. Я тут же написав наказ і призначив службове розслідування з цього приводу/

Підготував начальник і проект наказу про покарання. Коли його погодять у Міністерстві, правохоронець має його підписати. У самому батальйоні «Полтавщина» нині пройшла ротація: 60 бійців приїхали на відпочинок, їх замінили інші. Загалом же, повідомив Іван Корсун, підрозділ продовжує повноцінно функціонувати.

Стрічка новин