На Полтавщині в порівнянні з минулим роком знизилася кількість ДТП

На Полтавщині в порівнянні з минулим роком знизилася кількість дорожньо-транспортних пригод. Ситуацію з аварійністю на дорогах, а також готовність вулично-шляхової мережі на території області обговорювали на засіданні координаційної ради з питань безпеки дорожнього руху. 

Вцілому ситуація на дорогах в області має позитивну тенденцію, відзначають фахівці. На 10% зменшилася у порівнянні з минулим роком кількість дорожньо-транспортних пригод. Утім стабільно високою залишається концентрація аварій у 9 районах області, у тому числі – і на дорогах загального користування. Одна із основних причин їхнього виникнення – людський фактор.

/Володимир Голтвянський, заст.нач. УДАІ УМВС України в Полтавській області
30% ДТП з потерпілими сталися через перевищення швидкості, на другому місці – порушення водіями правил маневрування, третє місце – проїзд перехресть/

Не менше значення для безпеки учасників дорожнього руху має належний ремонт вулично-шляхової мережі. Особливо – її готовність до зимового періоду.

/Сергій Марчишинець, директор Департаменту інфраструктури та туризму Полтавської ОДА
Попередня колегія була, і служба автомобільних доріг звітувалася – на рівні десь 40-50% на сьогоднішній час ми забезпечені певними сумішами, які дозволять утримати дороги у належному стані, не допустити виникнення або підвищення аварійності/

На засіданні повідомили, що для ліквідації зимової слизькості та забезпечення безперебійного руху автотранспортних засобів на сьогоднішній день заготовлено 65% від необхідного піску та 35% – соляної суміші.

Стрічка новин