Працівники ДП «Полтавастандартметрологія» нагородили творчу дітвору

Працівники державного підприємства «Полтавастандартметрологія» нагородили творчу дітвору. Уже 11 років вони проводять конкурс малюнків. На ньому наймолодші споживачі спробували виразити – якими мають бути продукти на ринку України. Дорослі, в свою чергу, розважили дітей повчальним шоу. 

«Я хочу жити в якісному світі» – так назвали щорічний конкурс дитячих малюнків працівники державного підприємства «Полтавастандартметрологія». Цьогорічних переможців нагородили у приміщенні Художнього музею імені Миколи Ярошенка. Тут же влаштувалиі міні-виставку. У дитячих роботах – роздуми на тему якості продуктів. Є багато патріотичного. Дарина Журавель за свій малюнок отримала 1 місце.

/Дарина Журавель, конкурсантка
Я люблю Україну і я в ній хочу жити. Я хочу, щоб Україна була найкращою/

Змагалися діти від 5 до 17 років, усього – 210 малюнків від вихованців художніх і загальноосвітніх шкіл області. Аліса Чень приїхала з Кременчука. Про неї кажуть: вона виросла на цьому конкурсі.

/Аліса Чень, конкурсантка
Я з 4 років малюю, і по сьогоднішній день я пов'язую своє життя із малюванням, із цим мистецтвом/

Організатори влаштували юним споживачам повчальне шоу. Добровольцям, які не побоялися вийти, зав'язали очі і загадали відгати за запахом, що у посудині. Потім показали, якою хімією обробляють для смаку улюблені чіпси та горішки. А ще – наочно продемонстрували, як із порошку проготувати йогурт чи грибний бульйон.

/Інтершум
– У стаканчик насипають порошок і додають воду
– Абсолютно суха суміш, половину стаканчика наливаємо/

Кращих учасників нагородили – вручили грамоти та подарунки.

Стрічка новин