Полтавці не вірять, що олігархи можуть просувати своїх людей до Верховної Ради, аби ті слугували інтересам народу, а не власним

Позачергові парламентські вибори покликані змінити верхівку української влади, та, схоже, що разом з цим і ситуацію в країні не обов'язково змінять на краще. Полтавці не вірять, що олігархи можуть просувати своїх людей до Верховної Ради, аби ті слугували інтересам народу, а не своїм власним. Сьогодні один з найбагатших людей України бізнесмен, а нині – кандидат у народні депутати по 150-му виборчому округу Костянтин Жеваго, представив на прес-конференції Полтавський патріотичний блок. До останнього увійшли 8 кандидатів в нардепи, які заявляють, що планують виграти вибори у всіх 8 округах Полтавщини. 

Костянтин Жеваго, який у 2013 році займав 7-е місце в рейтингу найбагатших людей України зі статком $ 1,920 млрд., створив на Полтавщині Патріотичний блок. До Полтавського патріотичного блоку, окрім самого олігарха, який балотується в нардепи по 150 виборчому округу, увійшли ще 7 мажоритарників, які претендують потрапити до Верховної Ради від Полтавщини. Під час прес-конференції Костянтин Жеваго сказав (цитата): «Ми плануємо виграти вибори у всіх 8 округах. Це буде перший в історії України полтавський блок у парламенті» (кінець цитати).

/Діонісій Каплін, експерт «Аналітичного центру розвитку громадянського суспільства»
Сьогодні ми стали свідками того, що олігархи планують провести в Раду велику кількість людей, вони навіть назвали це «Патріотичним блоком». Сьогодні маніпулювати темою патріотизму будуть багато хто: це і «Свобода», і олігархи. Хочу сказати, що сьогодні виборці повинні бути досить обізнаними і правильно це сприймати, бо коли беруться люди взагалі невідомі по районах області, по місту Полтаві, – це вже багато про що говорить/

Навчені попередніми владами та виборами полтавці вже не вірять, що олігархи можуть просувати своїх людей до Верховної Ради, аби ті слугували інтересам народу, а не своїм власним.

БЛІЦИ

Коментуючи електоральну ситуацію в країні, кандидат в народні депутати по виборчому округу №150 Костянтин Жеваго запевнив, що Полтавський патріотичний блок при голосуванні за політичні сили за партійними списками підтримує Блок Петра Порошенка. На цьому підтримка президентського блоку... закінчується.

/Діонісій Каплін, експерт «Аналітичного центру розвитку громадянського суспільства»
Наш Президент Петро Олексійович Порошенко має найвищий кредит довіри, і тому це дуже вигідно – маніпулювати його ім'ям. Дивіться, коли вони говорять, що когось підтримують, вони фактично створюють конкуренцію для провладних кандидатів/

Якщо Полтавський патріотичний блок дійсно підтримує Блок Петра Порошенка та виступає за єдність, а не використовує ім'я Гаранта Конституції як можливість заручитися підтримкою українців, говорить експерт «Аналітичного центру розвитку громадянського суспільства» Діонісій Каплін, вони повинні зняти свої кандидатури з парламентських виборів.

Стрічка новин