З 1 жовтня гаманці водіїв можуть схуднути на 425 гривень за раз

З 1 жовтня гаманці водіїв можуть схуднути на 425 гривень за раз. Це стосується тих керманичів, які їздять заміськими дорогами без увімкненого ближнього світла фар чи денних ходових вогнів. Сьогодні наші знімальна група разом з Державтоінспекцією перевірили, чи пам'ятають водії про цю вимогу.

Зранку, до початку робочого дня, екіпаж ДАІ у Розсошенцях контролює, як водії, що рухаються по трасі у сторону Полтави, виконують вимоги Правил дорожнього руху. В першу чергу зупиняють тих водіїв, які не ввімкнули світло на своїх автомобілях.

/Валерій Таран, заступник начальника ДАІ м.Полтава
Державтоінспекція міста нагадує всім водіям, що з 1 жовтня по 1 серпня поза населеними пунктами повинні бути включені протитуманні фари, які передбачені заводом-виробником, або ближнє світло фар/

Дана норма стосується всіх механічних транспортних засобів: автомобілів, мотоциклів та навіть моторолерів. Це зроблено для того, говорять в ДАІ, аби водії і пішоходи бачили транспортний засіб, що рухається. Керманичі, які сьогодні за містом забули увімкнути світло, від інспекторів отримали лише попередження.

/Бліци
- Я думаю, як той, що летить, як переляканий, то для того треба. А як сільські, то вони дуже дотримуються правил, чим городяни. Аварій у місті більше, чим у селі

- Потрібно попереджувати, бо не завжди всі знають
- Ви сьогодні зранку згадали, що 1 жовтня?
- Ні, взагалі не в курсі справи

- Потрібно дотримуватися Правил дорожнього руху/

У разі ж невиконання Правил Державтоінспекція буде накладати штрафні санкції у розмірі від 425 до 510 гривень.

Стрічка новин