30 вересня усі Віри, Люби, Надії та Софії відзначають свої іменини

30 вересня усі Віри, Люби, Надії та Софії відзначають свої іменини. Цього дня православні вшановують пам'ять чотирьох мучениць за віру і згадують про головні християнські чесноти. А один із храмів Полтави відзначає своє престольне свято. 

Віра, надія і любов – основні християнські чесноти. Так само звали трьох доньок християнки Софії, яка жила в Римі за часів імператора Адріана. Їм довелося постраждати за віру у ІІ столітті нашої ери. Храм на честь святих мучениць у Полтаві з'явився 2002 року з ініціативи громади. Деякі ікони тут привезені із Почаєвської Лаври, стінопис виконали знані художники міста. До ікони Віри, Надії, Любові та Софії часто приходять батьки – просити допомоги у вихованні дітей.
У престольне свято у храмі Віри, Надії, Любові та їх матері Софії чекають на владику, Митрополита Полтавського і Миргородського Филипа. Особливі молитви підноситимуть за мир.

/Филип, Митрополит Полтавський і Миргородський
Ми будемо молитися, щоб Господь в цей день зміцнив нашу віру в те, що ситуація в нашій країні найближчим часом покращиться, зміцнив нашу віру в те, що Господь пошле таки своє небесне благословіння на нашу землю, реалізує наші надії на найкраще в цьому житті і наповнить наші серця любов'ю/

Стрічка новин