Сьогодні в зону АТО відправився черговий загін силовиків

Сьогодні в зону АТО відправився черговий загін силовиків. 60 бійців батальйону спецпризначення «Полтавщина» поїхали захищати східні кордони. Разом з правоохоронцями вирушив і БТР, який обладнали захисними металевими екранами. Як проводжали батальйон – дивіться у наступному сюжеті.

Наталія Діденко із сім'єю в зону АТО проводжає брата Олександра. Рішення піти добровольцем підтримує, але закликає бути обережним.

/Наталія Діденко, проводжає брата
Добре, що він пішов. Я це підтримую. Які настанови? Щоб беріг себе, удачі всім, з Богом/

Сам Олександр розповідає: служив у пожежно-сторожовій охороні, відтак поводитися зі зброєю вміє, і готовий стати на захист держави.

/Олександр Трофимчук, боєць батальйону «Полтавщина»
Я патріот своєї Батьківщини і на цей безлад дивитися не можу. Йду її захищати/

Їдуть захищати Україну і ось ці хлопці на БТРі, який за власні кошти придбав комбат Ілля Кива. Бійці серйозні – говорять лаконічно.

/ІНТЕРШУМ
Розмова про БТР/

Перед урочистим шикуванням комбат «Полтавщини» дає останні настанови бійцям. Далі – слово тримає начальник обласної міліції Іван Корсун.

/Іван Корсун, начальник УМВС України в Полтавській області
Готували їх по спрощеному варіанту. Так як ми вливаємо у ці ряди нових бажаючих, пройшли скорочений курс підготовки, який намічено МВС/

Всього в батальйоні – 400 осіб. Сьогодні у зону АТО відправилося 60.

Ці бійці «Полтавщини» забезпечені як амуніцією, так і зимовим взуттям. Утеплені берці вдалося закупити завдяки благодійним внескам, зібраним на параді «Полтава вишивана». Всього – понад 33 тисячі гривень.

/Світлана Порохня, заступниця Полтавського міського голови
Всі ці кошти були перераховані на фонди благодійної організації, заактовані, і сьогодні разом з військовими, яких ми будемо відправляти в зону АТО, закупили зимове взуття/

Всі проблемні питання щодо призначення комбатом «Полтавщини» Іллі Киви, говорить військовий, нині зняті. Наголошує: всі бійці воюють за спільну мету.

/Ілля Кива, командир батальйону «Полтавщина»
Колектив злагоджений. Батальйон – це єдине ціле. Всі добрвольці. Я не розділяю тих, хто був, хто є. Тут є батальйон «Полтавщина», який їде захищати Батьківщину/

Разом з бійцями на Схід поїхав і командир батальйону. За словами силовиків, у Полтаву вони повернуться не раніше, ніж за місяць.

Стрічка новин