У Полтаві відзначили Всесвітній день контрацепції

Сьогодні у центрі Полтави відзначали Всесвітній день контрацепції. Започаткували його 26 вересня у 2007 організації, які займаються проблемами репродуктивного здоров'я, і з тих пір відзначають його щорічно.

В центрі Полтави біля центрального універмагу, там, де прогулюється найбільше люду, і вирішили провести цю вуличну акцію благодійна організація «Світло надії» та Клініка, дружня до молоді. Хтось обходить дівчат із презервативами стороною, хтось бере подарунки охоче. І каже: говорити про контрацепцію важливо.

/Бліци
– Важливо для захисту від СНІДу
– Зараз дуже багато інфекцій, які передаються статевим шляхом. Спасибі за такі акції/

/Андрій Іскра, працівник БО «Світло надії»
У нас є жіночі і чоловічі презервативи, бар'єрного типу. Тому що засоби контрацепції в препаратах, вони не захищають від ВІЛ та інфекційних якихось захворювань/

Тут же – коротка довідка про основні види захисту і брошури для молоді. Медики, присутні на акції, наголошують: треба бути впевненим у партнері, а у виборі контрацептивів допоможуть лікарі Клініки, дружньої до молоді.

/Галина Гулак, акушер-гінеколог Кілініки, дружньої до молоді
Всі питання по методам контрацепції, по медичній допомозі у нас проводяться безкоштовно, конфіденційно та анонімно/

Всесвітній день контрацепції вперше відзначили у 2007. Організатори вважають його довгостроковою кампанією, спрямованою на всіх чоловік та жінок репродуктивного віку.

/Крістіна Криженко, PR-менеджер БО «Світло надії»
Наша мета – привернути увагу саме молоді. Діти повинні бути бажаними, вагітність – запланованою, а секс – безпечним/

Стрічка новин