27 вересня своє професійне свято готуються відзначити працівники сфери туризму України

27 вересня в Україні відзначається День туризму. Лише на Полтавщині у цій сфері працює кілька тисяч людей, це, зокрема, представники туристичних фірм, музеїв, готелів та курортів. В області розроблено більше ста туристичних маршрутів: літературних, краєзнавчих, археологічних. З професійним святом представників галузі області вітали сьогодні у Краєзнавчому музеї.

Лідія Прокопенко – одна із полтавок, які взяли участь в урочистостях до Дня туризму. У Пирятинському районі, де живе і працює, туристична мекка – село Березова Рудка. Тут, у маєтку Закревських, неодноразово бував Тарас Шевченко.

((СИНХРОН ХР 00:00:10
СИНХРОНИРУЕМЫЙ: Лідія Прокопенко
ТИТР: начальник відділу культури Пирятинської РДА
Дуже багато до нас приїздить гостей із-за кордону, це нащадки Закревських, ну і, звісно, з усієї України.))

У підрозділах з питань туризму райдержадміністрацій та міськвиконкомів, громадських організаціях і підприємствах туристичного спрямування, а також в музеях області працює кількатисячна армія фахівців. Усі вони – представники туристичної спільноти Полтавщини. В регіоні діє більше 100 туристичних маршрутів.

((СИНХРОН ХР 00:00:16
СИНХРОНИРУЕМЫЙ: Лариса Оніщук
ТИТР: заступник директора Департаменту інфраструктури та туризму Полтавської ОДА
Це наші етнографічні маршрути: Опішне, Решетилівка. Це гоголівські місця: Диканька, Гоголеве, Сорочинці.))

У регіоні працює 34 державних музеї та більше 100 – громадських (на базі підприємств та організацій). Крім цього, 230 туристичних фірм та кілька курортів, які здебільшого зосереджені в Миргороді. До Дня туризму у Полтаві провели пішохідну екскурсію «Тарас Шевченко на землі Івана Котляревського».

Стрічка новин