Сьогодні відбулася 44-та сесія міської ради 6-го скликання

Сьогодні відбулася 44-та сесія міської ради 6-го скликання. Більшість питань порядку денного стосувались згоди на розміщення багатоквартирних житлових будинків, гаражів та інших об'єктів нерухомості, а ще – внесення змін до рішень попередніх сесій та міських програм. Більше про це – у наступному сюжеті. 

Окрім депутатів, керівників профільних управлінь та відділів на 44-ту сесію міської ради 6-го скликання прийшли ще й представники громадськості. Пенсіонерка Ніна Лихошвай – одна із них. Зі своїми проблемами, спільними для багатьох мешканців Червоного Шляху, жінка одразу ж попрямувала до міського голови Олександра Мамая. (на відео: з ціпком і в хустці, нахилилася над Мамаєм і розмовляють)

/Олександр Мамай, Полтавський міський голова
Що стосується Червоного Шляху. (шум у залі)
Я ж слухав вас, йолки-палки! Ще раз, що стосується Червоного Шляху, підіть до Бугайчука, хай нам виділять наші кошти міські і я розпочну ремонт вулиць Лисенка і Свердлова, сьогодні ж розпочнемо!/

«Все залежить від Казначейства» – резюмував Олександр Федорович. До вирішення сесійних питань приступили після того, як представники громади озвучили свої проблеми, які здебільшого стосувались незаконного будівництва. До речі, питання про стан законності у першому півріччі – одне із перших на порядку денному.

/Руслан Кривонос, перший заступник прокурора м.Полтави
Найбільше кримінальних правопорушень зареєстровано в Октябрському районі – 1778, та Київському районі – 1443. До суду спрямовано 500 обвинувальних актів, кожен третій – із угодами про визнання винуватості та примирення між підозрюваними та потерпілими/

На сесії внесли зміни до показників міського бюджету на 2014 рік. Зокрема, збільшили видатки на галузь освіти у сумі 80 тисяч грн., охорони здоров'я – 3 млн.434 тисячі грн. Отримало додаткові асигнування у понад 3 мільйона і управління соціального розвитку, більше 400 тисяч спрямували на управління культури та понад 580 тисяч – на житлово-комунальне господарство Полтави.

/Сергій Сінельник, начальник міського управління ЖКГ
Збільшено асигнування «Міськсвітло» у сумі 388 тисяч грн., 68 з них – на придбання електричних матеріалів та 320 – на новорічну ілюмінацію. Внесли і статутні зміни в діяльність підприємств КАТП-1628 і «Полтаваелектроавтотранс» – по 90 тисяч грн./

Після сесії представники громади знову оточили міського голову. Людей непокоїли проблеми околиць, зокрема, транспортні.

/Олександр Мамай, Полтавський міський голова
Всі автобуси «Місто без околиць» сьогодні поїхали в АТО, який пальчик не поріж – все боляче/

Невдоволених полтавців по завершенні сесії мер запросив до свого кабінету. Загалом сьогодні депутати розглянули більше 60-ти питань, рішення відносно більшості з них приймали одноголосно.

Стрічка новин