Працівники «Полтававодоканалу» четвертий день витягують з одного колектора побутове сміття

Працівники служби водовідведення «Полтававодоканалу» вже четвертий день витягують різне побутове сміття з колектору на перехресті вулиць Коцюбинського та Артема. Найчастіше, говорять, в каналізацію викидають ганчірки, целофанові пакети та предмети гігієни.

Довжина каналізаційних мереж обласного центру – понад 362 кілометри. Щодня фахівці комунального підприємства «Полтававодоканал» ліквідовують десятки аварій. Найпоширеніші – засмічення каналізаційних колекторів. Останніми днями одна з аварійних бригад працює на перехресті вулиць Коцюбинського та Артема. Тут працівники служби водовідведення чистять колектор діаметром 600 міліметрів.

/Олег Дяченко, майстер мережі водовідведення КП «Полтававодоканал»
Викидають в каналізацію ганчірки, пакети. І таке враження, що ніби немає сміттєвих баків. Вже четвертий день ми крутимо цей колектор/

Культура водовідведення полтавців, констатують комунальники, досить низька. Адже, крім побутового сміття, несвідомі мешканці часто викидають жіночі предмети гігієни, чим і засмічують колектори. А це в кінцевому результаті може призвести до аварійних ситуацій.

/Олег Дяченко, майстер мережі водовідведення КП «Полтававодоканал»
Засмічення – тоді починає, труби вже старі, починає підмивати, райнується колектор. Відповідно, дорога може провалитися/

За добу до диспетчерської службу «Полтававодоканалу» надходить до 30 заяв з приводу забитої каналізації. В разі проблем з водовідведенням, радять комунальники, необхідно дзвонити в диспетчерську підприємства. Тут цілодобово приймають заявки на усунення аварійних ситуацій.

Стрічка новин