Більше 120 українських призовників отримали військову амуніцію завдяки Фонду «Полтавська родина»

На сьогоднішній день більше 120 українських призовників отримали бронежилети та військову форму завдяки Фонду Андрія Матковського «Полтавська родина». Та й на цьому волонтери зупинятися не збираються. Нині вже починають відшукувати теплі зимові речі для бійців.

Бронежилети, військова форма та взуття – за останній місяць – це звичні речі в офісі Фонду Андрія Матковського «Полтавська родина». У рамках ініціативи «Підтримай наших» благодійники займаються спорядженням бійців у зоні АТО. Вже завтра вирушає на Схід і Дмитро Дубовий.

/Дмитро Дубовий, збирається у зону АТО
Я народився у День піонерії, так що я завжди готовий, якщо цього потребує Батьківщина. Якщо не ми, то хто?/

Отримують бронежилети для своїх найрідніших дружини та матері. Син Тетяни у зоні АТО з весни. Відпускати його туди, зізнається жінка, було страшно та боляче.

/Тетяна Задорожна, мати
Я вам скажу так: як у вас буде своя дитина, виростите його до 22 років, а потім спробуйте її кудись відпустити. Він у нас один-єдиний/

Лише один раз за майже півроку додому приїздив чоловік Світлани Сергій. Його мобілізували у квітні. З того часу вдома його чекають двоє маленьких дітей та мріють лише про одне.

/Світлана Штереб, дружина
Що вже скоро повернеться до своєї родини, до своїх діток. Ми його дуже любимо і чекаємо. І вдячні за допомогу Андрію Всеволодовичу за те, що він нам допомагає/

У фонді Андрія Матковського допомагають не лише бронежилетами та формою. Тут, говорять, дружини та матері бійців можуть також знайти моральну підтримку. Голова Фонду Андрій Матковський переконаний: держава має зробити усе можливе, щоб якомога швидше повернути дітей у родини.

/Андрій Матковський, голова Фонду «Полтавська родина»
Ми підтримуємо план Петра Порошенка, що треба шукати якийсь компроміс, домовлятися з ворогом для того, щоб за ці три роки ми мали укріпити нашу армію. Думаю, що Європа нам допоможе, що все ж таки ті санкції, які проти Росії, вони теж збалансують і ми вже будемо рівноправними країнами, які можуть домовлятися з позиції сили, а сьогодні нам треба вирішувати все, щоб мир прийшов на нашу землю/

Андрій Матковський наголошує, що зараз головне завдання – повернути синів і батьків живими і здоровими їхнім матерям, дітям і дружинам. А тим політикам-псевдопатріотам, які, сидячи на дивані, дають поради Президенту й військовому командуванню країни про те, як воювати й відстоювати інтереси України, він радить піти у військкомат, записатися добровольцем на фронт і на власні очі побачити, що таке війна. Бронежилетом і каскою він береться їх забезпечити.

Стрічка новин