Грошову допомогу тим, хто нині воює на Сході, збирали прості полтавці

Грошову допомогу тим, хто нині воює на Сході, збирали прості полтавці. Отриману суму витратять на амуніцію для міліціонерів, які перебувають в зоні АТО. Благодійна акція відбулася в рамках культурно-мистецького проекту «Полтава вишивана». Скільки грошей здали небайдужі – дивіться у наступному сюжеті.

Під час параду «Полтава вишивана», який пройшов у місті в суботу, представники громадських організацій та волонтерських центрів збирали кошти до спеціальних скриньок. Ініціативу допомогти військовим активно підтримали дошкільні заклади. Вони організували ярмарок виробів, виготовлених дітьми.

/Світлана Порохня, заступниця Полтавського міського голови
Також у рамках параду працювало містечко майстрів, які кошти від реалізації товарів перераховували нам у благодійні скриньки на потреби військовим. Було організовано фотографування, розпис. За це символічно люди давали гроші/

Знявши пломби зі скриньок та перелічивши кошти, спеціальна комісія нарахувала 33 тисячі 70 гривень 68 копійок. Близько 20 тисяч з цієї суми зібрали освітяни Полтави. Гроші передали Всеукраїнському благодійному фонду допомоги та розвитку «HELP GROUP».

/Давід Джелагонія, директор Всеукраїнського благодійного фонду допомоги та розвитку «HELP GROUP»
Всі кошти були перераховані, складений акт. Зараз ми зарахуємо гроші через Приват24 на наш рахунок. Завтра будуть переговори з представниками батальйону «Полтавщина», і вже тоді визначимо, на що ці кошти будуть перераховані/

За них придбають необхідну бійцям амуніцію відповідно до переліку, наданого Полтавським міським управлінням міліції.

Стрічка новин