Сьогодні полтавці шукали правду... в стінах міської ради

Сьогодні полтавці шукали правду... в стінах міської ради. Декому в цьому допомагає голова громадської організації «Відродження Полтави» Сергій Чередніченко. Цього разу він очолив групу громадян, які прийшли до адміністративної будівлі, щоб взяти участь у засіданні комісії з питань регулювання земельних відносин. Мета – припинити роздачу землі без відома громади.

Понад двох десятків полтавців прийшли разом с Сергієм Чередніченком з надією вирішити свої земельні проблеми. Серед них – жителі кількох будинків по вулиці Олександра Бідного. Вони розповідають, що у зеленій зоні, поруч із їхніми будинками, хочуть звести багатоповерхівку. На цьому місці жителі прагнуть збудувати дитячий і спортивний майданчики, навіть вже знайшли спонсорів.

/Антон Ландарь, мешкає по вул.О.Бідного
Ось у нас 256 підписів, це було ще на 2.09. Ми виступили проти будівництва, склали протокол, направили до «Полтавтрансбуду» з вимогою припинити будівництво/

А от мешканці будинку по Жовтневій,5 – проти спорудження біля їхнього дому піцерії.

/Зінаїда Бабій, мешканка будинку по вул.Жовтневій, 5
Він увесь в тріщинах, як почнеться будівництво, то наш будинок розлізеться по швам, нам не буде, де жити. На тій території, де збираються будувати, знаходиться водяна колонка, наш будинок не має водовідведення, є єдиним джерелом води та колонка, яку збираються знести/

Відстоювати законні права полтавцям допомагає голова громадської організації «Відродження Полтави».

/Сергій Чередніченко, голова ГО «Відродження Полтави»
Все, що стосується законного шляху... Ми написали листи заздалегідь. Але ми бачимо, що земельна комісія засідає за день до сесії, рішення про скликання сесії вивішують за 5 днів до сесії, знову і знову порушуються всі закони!/

Частина полтавців занепокоєна тим, що землю по вул.Гожулівській, яка упродовж кількох десятиліть слугувала їм городом, планують перетворити на будівельний майданчик. Зі своєю проблемою, заручившись підтримкою Сергія Чередніченка, люди прийшли на засідання комісії з питань регулювання земельних відносин.

/Лайф (люди спілкуються з О.Деркач)
- Сказали, що вони йдуть під забудову.
- Я розмовляла з мером стосовно цієї ситуації. Він сказав, що у вас ці ділянки забирати не будуть/

Непроханим гостям у міськраді не зраділи, хоча про візит ініціативної групи голови профільної комісії повідомили заздалегідь, запевняє Сергій Чередніченко.

/Лайф
Сергій Чередніченко: Чому ми повинні ось так із боєм заходити і вирішувати ці питання?/

Через відсутність кворуму (частина депутатів з різних причин не з'явилися) засідання комісії так і не відбулося. Його перенесли на наступний день, пообіцявши допустити до обговорення трьох осіб із ініціативної групи.

Стрічка новин