У Міському будинку культури відбувся концерт муніципального оркестру «Полтава»

У Міському будинку культури відбувся концерт муніципального оркестру «Полтава». Музиканти приготували нову програму за участю солістів – лауреатів всеукраїнських та міжнародних конкурсів. Чула світові хіти у джазовій обробці і наша знімальна група. 

Після літніх канікул муніципальний духовий оркестр «Полтава» відкриває концертний сезон програмою «Осінній зорепад». До неї увійшли популярні музичні композиції у джазовій обробці, латиноамериканська музика, пісні та романси.

/Едуард Головашич, художній керівник муніципального духового оркестру «Полтава»
Сьогодні представлена широка палітра вокалістів. Це Руслан Христиченко - лауреат конкурсу Козловського у Москві, Віктор Щербаков - соліст оркестру, лауреат всесоюзних та всеукраїнських конкурсів авторів-виконавців/

Музиканти зізнаються: за літо встигли засумувати за своїм глядачем. Тож на цьому концерті прагнули, щоб кожен у залі отримав велику порцію задоволення.

/Альона Шмельова, лауреат всеукраїнських та міжнародних конкурсів
Хочемо, щоб можливо серце у когось пом'якшилося, можливо, послухавши якусь композицію, людина стане трішки добрішою: зателефонує батькам, про щось згадає, зробить те, що вона раніше не робила через якісь турботи/

Наступну у цьому концертному сезоні програму для полтавців колектив духового оркестру готує до Міжнародного дня музики 2 жовтня.

Стрічка новин