Депутати-обласники знову зібралися на бюджетну комісію

На розгляд постійної комісії обласної ради з питань бюджету та управління майном депутати винесли більше 10 питань.

((СИНХРОН ХР 00:00:10
СИНХРОНИРУЕМЫЙ: Валерій Пархоменко
ТИТР: голова постійної комісії ОР з питань бюджету та управління майном
Ми хочемо зараз на бюджетній комісії повернутися до тих питань, які були не проголосовані, щоб у сесійну залу зайти вже з консолідованим рішенням від всіх депутатських груп і від бюджетної комісії в тому числі.))

Не встигнувши перейти бодай до одного з окреслених питань, надійшло повідомлення про замінування адміністративної будівлі.

((СИНХРОН ХР 00:00:19
СИНХРОНИРУЕМЫЙ: Віктор Бугайчук
ТИТР: голова Полтавської облдержадміністрації
Поступив телефонний дзвінок у приймальню. Металевим голосом було сказано, що будинок облдержадміністрації заміновано. Ми діємо згідно з інструкцією. Вивели людей з будівлі, зараз приїдуть відповідні служби.))

Засідання вирішили перенести до приміщення Обласного центру естетичного виховання учнівської молоді. Відповідно до порядку денного, депутати повторно розглянули питання про внесення змін до деяких обласних програм. Не без суперечок депутати підтримали зміни до розподілу коштів субвенції з державного бюджету обласному бюджету у 2014 році на проведення робіт, пов’язаних з будівництвом, ремонтом доріг комунальної власності у населених пунктах.

((СИНХРОН ХР 00:00:19
СИНХРОНИРУЕМЫЙ: Сергій Марчишинець
ТИТР: директор Департаменту інфраструктури та туризму Полтавської ОДА
Наша задача на сьогоднішній день – максимально забезпечити розподіл цих коштів. Якщо ці суми будуть затверджені, то в принципі ми виходимо на нуль, ми функцію свою по суті виконуємо, кошти передаємо територіальним громадам для того, щоб вони мали можливість їх освоювати і провести ремонтні роботи.))

Серед іншого депутати також розглянули та підтримали питання «Про внесення змін до показників обласного бюджету на 2014 рік».

((СИНХРОН ХР 00:00:33
СИНХРОНИРУЕМЫЙ: Павло Кропивка
ТИТР: директор Департаменту фінансів Полтавської ОДА
За рахунок зменшення резервного фонду облдержадміністрації 9 млн буде направлено на галузь охорони здоров'я. Це на забезпечення паливно-мастильними матеріалами швидкі, невідкладні допомоги та придбання ліків. За поданням головних розпорядників будуть перерозподілені в межах загальних видатків, найбільше – це 2 млн в галузь соціального захисту на надання матеріальної допомоги.))

Нагадаємо, друге пленарне засідання 24-ої сесії обласної ради шостого скликання відбудеться 24 вересня.

Стрічка новин