У Полтаві ввели в експлуатацію житловий будинок для соціально незахищених городян

Частково вирішити житлову проблему працівників культури, вчителів,  дільничних інспекторів та дітей-сиріт Полтави має соціальне житло, яке сьогодні ввели в експлуатацію по вулиці Маршала Бірюзова, 94 А. Усього – 34 квартири, понад 20-ть з яких – однокімнатні. Ордери поки що не вручали, обіцяють зробити це пізніше, а от екскурсію приміщеннями провели.

За народною традицією, до нової хати українці спочатку впускали кота. Вірили, що він приносить щастя. Так зробили і під час урочистого відкриття капітально відремонтованої частини гуртожитку по вулиці Маршала Бірюзова, 94 А. Щоправда, замість тварин до приміщення першими зайшли вихованці одного із хореографічних колективів, вбрані у костюми котів. На відреконструйованій житловій площі розмістилося 34 квартири, більшість яких – однокімнатні.

/Василь Романець, представник будівельної компанії
Повністю знесли всі внутрішні перегородки, залишили лише несучі стіни, все інше довелося зруйнувати та вивезти. Сміття було багато, працювали в тяжких умовах, взимку це діло було/

Частину гуртожитку по вулиці Маршала Бірюзова, 94 А облаштували під соціальне житло. На це витратили 2 мільйона 850 тисяч грн. з міського бюджету.

/Олександр Мамай, Полтавський міський голова
Ці квартири отримали діти-сироти, їх у Полтаві близько 30, це діти, які вже закінчили університети. Крім цього, три квартири отримають дільничні інспектори, які захищають наше місто, а також працівники освіти і культури/

Розповів Олександр Мамай і про амбітні плани. У Полтаві до наступного Дня міста хочуть збудувати 16-поверхівку для соціально незахищених полтавців. За попередніми підрахунками, на її спорудження знадобиться більше 30 мільйонів грн.

Стрічка новин