Близько десяти тисяч полтавців та гостей міста об'єдналися в параді «Полтава вишивана»

Близько десяти тисяч полтавців та гостей міста об'єдналися в параді «Полтава вишивана». Колона патріотів пройша від Соборного майдану до Театральної площі. І вже тут відбулося представлення навчальних закладів міста та трудових колективів, що брали участь в параді, та спільне виконання гімну України.

Вишиті сорочки, жовто-блакитні стрічки та прапори, червоні намиста – такою постала Полтава на третьому тематичному параді. Тут немає ні вікових, ні статевих обмежень. Головне – патріотизм. Вулиця Жовтнева традиційно стала епіцентром дійства. Починаючи від Білої Альтанки, колона учасників рушила до Театральної площі.

/ІНТЕРШУМ
Уривок з кричалки/

Для більшості учасників – це вже не перший парад. Полтавці наголошують: в нинішній час ми повинні показувати силу української культури.

/Бліци
- Вишиванка - це родинна штука, родина - це країна. Ось
- Вишиванка для мене - це символ України, української душі, і саме вишиванка говорить, наскільки людина щира відкрита і саме українка
- Це ж наше свято. В нас вільна Полтавщина, вільна України. Хочемо підтримати, щоб війни не було, щоб всі ходили такі красиві, посміхалися, щоб щастя було
- Одягаємо на роботу, але уже пенсіонери, то не так часто
- Тобі подобається вишиванка? -Так -Чим? - У неї гарні виноградинки
- Ми вважаємо, що ми щирі українці, живемо на Україні. Ми повинні відмічати ці свята і підтримувати нашу Україну/

Не бути байдужими полтавців закликала Заслужена артистка України Олена Білоконь. Вона виконала нову композицію, присвячену воїнам АТО.

/ІНТЕРШУМ
Уривок з пісні про АТО/

Під час заходу небайдужі долучилися до збору коштів на підтримку воїнів АТО. Вже за двадцять хвилин зібрали тисячу гривень. Всього ж – понад 33 тисячі гривень, з яких 9 тисяч внесли освітяни, а 11 – працівники дошкільних закладів. Традиційно не обійшлося і без колективного виконання гімну України.

/ІНТЕРШУМ
Уривок гімну/

Всього у заході «Полтава вишивана» взяло участь близько 10 тисяч полтавців.

Стрічка новин