У ПУЕТі сьогодні урочисто відкрили кабінет туризмознавства та Центру туристичної інформації

У Полтавському університеті економіки і торгівлі сьогодні урочисто відкрили кабінет туризмознавства та Центру туристичної інформації. Приміщення обладнали відповідно до сучасних вимог підготовки студентів цієї спеціальності. Таким чином, переконані у виші, під час навчання молоді фахівці зможуть поєднувати практичну та теоретичну частини.

На сьогоднішній день майже 180 студентів Полтавського університету економіки і торгівлі навчаються за напрямом підготовки «Туризм».

/Георгій Скляр, зав. кафедрою туристичного та готельного бізнесу ПУЕТ
У цьому році це третій набір відбувся на цей напрям підготовки. Все більше і більше бажаючих студентів вчаться з цього напряму/

Зважаючи на це, у виші створили спеціальний кабінет туризмознавства. Використання усіх цих інноваційних об'єктів кафедри туристичного та готельного бізнесу, певні в університеті, посилять якість підготовки її випускників.

/Микола Рогоза, перший проректор Полтавського університету економіки і торгівлі
Університет будує ті освітні програми, які забезпечують якість підготовки цих фахівців. Відкриття такої лабораторії, як «туризм» – це той вклад у той розвиток, який має на цей день університет/

На базі цього кабінету також функціонуватиме Центр туристичної інформації. Він дозволить студентам більше дізнатися про розвиток цієї галузі у нашому регіоні.

/Лариса Оніщук, начальник управління з питань туризму і курортів Полтавської ОДА
Це є якраз той простір, у якому перетинаються наука з практикою. Дуже приємно, що молодь буде навчатися туризму саме в такому професійному центрі туристичної інформації/

Урочисте відкриття оновленого кабінету в університеті економіки і торгівлі приурочили Всесвітньому дню туризму, який відбудеться 27 вересня.

Стрічка новин