У Полтаві відреставрували два пам'ятника

У Полтаві відреставрували два пам'ятника. До Дня міста свій вигляд змінили постаменти афганцям, що у мікрорайоні Алмазний, та визволителю Зигіну. Полагодили косметично, бо пам'ятники вже почали «пливти» – розповіли ті, на чиєму балансі вони перебувають. 

Ця споруда називається «Пам'ятник синам Полтавщини, загиблим в Афганістані». Його у 90-х роках минулого століття побудували небайдужі на кошти громади. Майже 20 років він був без господаря. Зараз за нього відповідає міська організація – комунальне підприємство «Декоративні культури».

/Олексій Харченко, директор КП «Декоративні культури»
Був переданий у 2012 році рішенням сесії нам на баланс. Перед цим була проведена експертиза, яка визначила його стан як задовільний, та оціночна експертиза, яка визначила вартість даного об'єкта – близько 490 тисяч гривень на той момент/

Пам'ятник планували відреставрувати давно, він просто розповзався, розповідає Олексій Харченко. Капітальний ремонт мав відбутися іще у 2013, проте через затримку коштів у казначейських структурах вийшов фактично до Дня міста. Іще одне оновлення – пам'ятник визволителю Полтави Зигіну. Його полагодили косметично.

Стрічка новин