Половину полтавських призовників, які готуються до відправлення на Схід України, вже забезпечили бронежилетами

Половину полтавських призовників, які готуються до відправлення на Схід України, вже забезпечили бронежилетами. Це – заслуга активістів фонду Андрія Матковського «Полтавська родина».  Із самого початку вони поставили собі за мету надати кулезахисне спорядження усім мешканцям Полтави і району, які поїдуть у «гарячі» точки країни. Як вручали чергову партію амуніції – бачили наші кореспонденти.  

Те, що по 10-кілограмову амуніцію часто приходять жінки, волонтерів фонду Андрія Матковського «Полтавська родина» не дивує. Це матері, які отримують бронежилети для своїх синів. «Коли знаєш, що у дітей є кулезахисне спорядження, все-таки спокійніше», – зізнаються.

/Людмила Вікторівна, мати
Менший у Котовську зараз служить, а потім не знаю, куди його направлять. Ми його зараз збираємо, одягаємо, споряджуємо, а старший син живе у селі в Семенівському районі, і йому також повістки приходять. Я засмучена, дуже важко відпустити 2-х синів/

В'ячеслав – серед тих, хто отримав військову форму, за кілька днів він поїде охороняти Західний кордон України.

/В'ячеслав, буде охороняти Західний кордон України
Треба бути впевненим у собі! Ну а навики, хто не знає, той навчиться/

Загалом за 2 тижні представники фонду Андрія Матковського вже роздали полтавцям, які відбувають на Схід України, понад 80-т бронежилетів та іншу військову амуніцію. Товари, говорять, якісні, німецького, польського і литовського виробництва.

/Віра Захарівна, мати
Будемо сподіватися на краще, приїдуть з перемогою, дочекаємся обов'язково/

Щоб придбати все необхідне, для призовників Полтави і району відкрили спеціальний рахунок у банку, тож перерахувати кошти може кожен.

/Андрій Матковський, голова Фонду «Полтавська родина»
Якщо із фінансуванням нема проблем, то є проблеми із постачальниками. Ми співпрацюємо і з громадськими організаціями, в них запитуємо, де вони купують, там купуємо і ми. Нам велика кількість потрібна, тому ми одразу у 3-5 постачальників закуповуємо, але перевіряємо якість/

Нині представники фонду чекають на каски. Вони, обіцяють, вже в дорозі, тож згодом вручать їх полтавським призовникам.

Стрічка новин