Полтавські педагоги вчилися розуміти творчість Михайла Коцюбинського

Полтавські педагоги вчилися розуміти творчість Михайла Коцюбинського. Для них в обласній бібліотеці імені Котляревського відбувся творчий вечір. Приурочили його 150-й річниці від Дня народження класика. 

Серед найзнаніших творів Михайла Коцюбинського – «Тіні забутих предків», «Фата моргана», і його імпресіоналістичні «Цвіт яблуні», «Лялечка» і «На камені».
Педагоги кажуть: це явища неординарні в українській літературі. У школах та вишах його постаті приділяють замало уваги.

/Ольга Коваленко, зав.відділом гуманітарних дисциплін ПОІППО ім.М.Остроградського
Особливо, коли вивчаємо його імпресіоналізм. То треба глибоко знати його як людину, треба глибоко знати, як життя його складалося, які обставини були для того, щоб зрозуміти його/

Вечір пам'яті письменника в обласній бібліотеці приурочили до 150-ї річниці його народження. Він передбачав поглиблене ознайомлення із постаттю Михайла Коцюбинського.

/Марія Лагода, бібліотекар Полтавської обласної бібліотеки ім.І.Котляревського
Також послухаємо музичну композицію одного із улюблених композиторів Михайла Михайловича. Це буде Шопен «Полонез»/

Європеєць зовні, манерами поведінки та своїми творами – так його називають літературознавці. Він приїздив до Полтави 1903 року на відкриття пам'ятника Котляревському, відкрито обурився забороною говорити українською. Знався із нашими письменниками.

/Віра Мелешко, кандидат філологічних наук
У Полтаві він познайомився із Короленком Володимиром і Панасом Мирним, з якими листувався. З Панасом Мирним він був заочно знайомий, бо Панас Якович, прочитавши його твори «Ялинка» та «Харитя», сказав, що у цих творах чудова мова/

Стрічка новин