Міліціонери області знову відбули в зону АТО

Міліціонери області вкотре виїхали у зону АТО, щоб змінити на бойових постах своїх колег, які несуть службу із охорони громадського порядку. Зведений загін сформували із числа діючих працівників органів внутрішніх справ, які добровільно зголосилися виконувати поставлені завдання на Сході країни.

Забезпечувати дотримання правопорядку та законності на території східних областей вирушив зведений загін правоохоронців Полтавщини. До загону увійшли працівники апарату обласного управління, міськрайвідділів та спеціальних підрозділів нашого регіону. Всі міліціонери, говорить начальник УМВС Полтавської області Іван Корсун, зголосилися добровільно виконувати поставлені завдання. Правоохоронці, які нині їдуть боронити східні кордони в районі проведення антитерористичної операції, добре матеріально забезпечені. У них є все необхідне.

/Іван Корсун, начальник УМВС України в Полтавській області
Ми повністю забезпечуємо їх екіпіровкою, камуфляжним одягом. Зараз ночі холодні, тому забезпечуємо і бушлатами та куртками. Тобто всім необхідним/

Про можливу кількість бійців та їх імовірний маршрут начальник полтавської міліції не повідомив. Говорить: не роблять цього з міркувань безпеки. Під час відправки правоохоронців священнослужителі благословили кожного міліціонера, окропили «святою» водою та усім подарували ікони святих покровителів. Побажали хлопцям безпечної мирної служби та вдалого повернення додому.

Стрічка новин