Полтавець Євген Логвінов власноруч виготовляє екрани на БТРи

Полтавець Євген Логвінов власноруч виготовляє екрани на БТРи. Вони захищають бронетехніку від кумулятивних снарядів. Наші кореспонденти застали Євгена Івановича за роботою. Про ініціативу пенсіонера допомогти армії дивіться у нашому наступному сюжеті.


/Марина Молька, журналіст
Вже понад місяць полтавець Євген Логвінов виготовляє ось такі захисні екрани на БТРи та самостійно встановлює їх у зоні бойових дій на Сході України/

Все це пенсіонер Євген Логвінов робить на металобазі. На волонтерських засадах йому допомагають ще кілька полтавців, з розумінням ставиться до справи і власник металобази: надав місце і забезпечує умови для роботи. Ідея, розповідає Євген Іванович, з'явилася, коли побачив, як те ж саме робила бригада зварювальників із Кременчука.

/Євген Логвінов, виготовляє захисні екрани на БТРи
Звернувся до розробників, до кременчужан, вони мені надіслали креслення. Кошти ми вклали сімейні, сини дали гроші, з сином Олексієм ми один комплект зробили і встановили на БТР біля Горлівки/

Щоб захистити такими конструкціями один БТР, розповідає, витратили 5 тисяч грн. Люди побачили зроблене і почали допомагати коштами. Нині ж Євгену Івановичу запропонували співпрацю у військкоматі.

/Євген Логвінов, виготовляє захисні екрани на БТРи
Будемо конкретно вирішувати питання про обладнання БРДМів такими решітками/

Євген Логвінов за освітою – інженер-електрик, виготовленням захисних екранів на бронетехніку не займався, тож враховує допущені помилки. У перспективі – створення екранів із суцільних прутів. Вони, говорить, надійніші. Принцип дії простий: комулятивний снаряд потрапляє між арматуринами і травмується, змінює траекторію польоту або ж механізм не спрацьовує.

Стрічка новин