Колишній заступник прокурора міста Києва став новим прокурором Полтавщини

В області – новий прокурор. Минулої п'ятниці Генеральний прокурор України Віталій Ярема призначив прокуром Полтавщини Яна Стрелюка, який до останнього часу працював заступником прокурора міста Києва. Більше про зміни – у наступному сюжеті.

Новопризначений прокурор Полтавщини Ян Стрелюк народився у 1977 році на Харківщині. В органах прокуратури – з 1998 року. Очолював Фастівську та Васильківську міжрайонні прокуратури в Київській області, до останнього часу працював заступником прокурора міста Києва.

/Віталій Касько, заступник Генерального прокурора України
Він має серйозний досвід прокурорської діяльності, думаю, з таким колективом, який існує в прокуратурі Полтавської області, стан законності буде на високому рівні/

В обласній прокуратурі за останній рік керівники змінювались кілька разів. Олександр Закорецький очолював структуру з березня по серпень, нині він повернувся до Генеральної прокуратури України, де раніше працював, з 28 серпня цю посаду обіймав Василь Синчук, який вже за кілька днів став прокурором Автономної Республіки Крим. Колектив обласної прокуратури сподівається, що цього разу новопризначений керівник затримається у них надовго.

/Ян Стрелюк, прокурор Полтавської області
Перше наше завдання – зберегти територіальну цілісність України, не допустити проявів сепаратизму і тероризму. Всім відомо, що скоро відбудуться вибори до Верховної Ради, і ми з вами як прокурори повинні провести їх чесно, прозоро, демократично/

Ян Стрелюк висловив сподівання, що новий колектив допоможе йому подолати прояви корупції на Полтавщині.

Стрічка новин