У Полтаві більше нових машин вивозитимуть сміття

У Полтаві більше нових машин вивозитимуть сміття. Для комунального автотранспортного підприємства придбали нову техніку. Порівняно зі старими авто, спецтранспорт вміщує на кілька тон сміття більше. 

Василь Дібров починає робочий день о 6 ранку. До 6 вечора він вивозить сміття з контейнерів у Полтаві.

/Василь Дібров, водій сміттєвоза
За день 20-25 тон вивозимо. Це треба об'їхати більше 300 сміттєвих баків/

П'ять років молодий чоловік працює на КАТП-1628. Крім керування авто, Василь допомагає вантажникам забирати сміття. Півтора року тому, розповідає водій, його пересадили на нову сміттєзбиральну машину.

/Василь Дібров, водій сміттєвоза
Він відрізняється від старого тим, що об'ємніший, більше вивозиться сміття. Він – новий/

Саме такий автомобіль представили на початку тижня у КАТП-1628.

/Олександр Мамай, Полтавський міський голова
Коли курс долара був 8, вона була придбана за 650 тисяч і ми таких машин хотіли купити декілька, але ситуація змінилась: долар майже 14-15 гривень. Тому зараз вона коштуватиме понад мільйон гривень/

Минулого року для підприємства закупили 3 нових машини, цьогоріч – одну. Якщо не буде проблем із проходженням коштів через казначейство, говорить міський голова, придбають ще декілька машин. Для цього виділили понад 10 мільйонів гривень.
Комунальники відзначають простоту і легкість в експлуатації техніки українського виробництва. Закуповують сміттєвози у Вінниці.

/Дмитро Третяков, начальник КАТП-1628
На нього дуже дешеві запасні частини, і ми його власними зусиллями можемо ремонтувати. Година – півтори – і він виходить на лінію/

Раніше, порівнює Дмитро Третяков, старі сміттєзбиральні автомобілі могли стояти на ремонті по дві доби. Нинішнього року для техніки зробили теплі умови.

/Дмитро Третяков, начальник КАТП-1628
Ми відремонтували 1,5 тис.квадратних метри даху, зробили кругом опалення. Всі авто у нас в теплих боксах. Було зроблено підігрів транспорту, який стоїть на вулиці/

Всі ремонтні бокси почали опалювати дровами – їх беруть зі зрубаних аварійних дерев у Полтаві. Всього на КАТП-1628 – сотня машин, що обслуговують місто. 45 – сміттєзбиральні. Із них 40 щодня працюють по місту.

Стрічка новин