Полтавський міський будинок культури розпочав новий творчий сезон

Полтавський міський будинок культури розпочав новий творчий сезон. Танцювальні та вокальні колективи закладу на Дні відкритих дверей подарували глядачам свої найкращі номери.

57-ий раз відкриває свої двері для всіх полтавців Міський будинок культури. Щороку на початку вересня це – гарна нагода побачитися зі старими друзями, зав'язати нові знайомства, стати учасником одного із колективів художньої самодіяльності закладу.

/Вероніка Спіріна, прийшла на День відкритих дверей
У мене дитина тут займається. Прийшла подивитися на перспективу для іншої дитини студію/

Цьогорічний захід Міський будинок культури вирішив влаштувати у властивій для себе манері – цікаво та оригінально.

/Леся Марталішвілі, директор Полтавського міського будинку культури
У нас немає сцени. У нас сьогодні інтерактивне спілкування з глядачем. У нас сьогодні кожен, хто прийшов на свято, отримав маленьке сердечко для того, щоб можна було не просто аплодувати, а «лайкати» ті номери, які сподобалися найбільше/

Маленькі сердечки глядачі піднімали у повітря після кожного виступу художніх колективів. У ролі солістів разом зі своїми юними вихованцями на імпровізовану сцену вийшли і керівники гуртків. Традиційно на Дні відкритих дверей глядачі мали змогу першими побачити нові концертні номери. Вражатимуть новинками, говорять у Міському будинку культури, і надалі. Адже з цього року у закладі почали функціонувати нові студії.

/Леся Марталішвілі, директор Полтавського міського будинку культури
У нас у цьому році нова студія лізгінки відкрилася. У нашому міському будинку культури продовжує свою роботу колектив, який ми набрали минулого року, колектив «Степ-данс». Тобто нові напрямки танцювальні, нові вокальні колективи/

Від побачених виступів у глядачів залишилися надзвичайно приємні враження.

/Ірина Сенча, прийшла на День відкритих дверей
Дуже яскравий, дуже гарний, позитивні емоції! Ми ось і друзів привели з собою. Дуже гарно! Дякуємо!/

Цього дня своєю майстерністю із присутніми ділилися більше 30 колективів Міського будинку культури.

Стрічка новин