За місяць в Полтавській області мають відремонтувати вісім шкіл

За місяць в Полтавській області мають відремонтувати вісім шкіл. Понад 4 мільйона гривень влітку виділили обласні депутати для полагодження покрівель загальноосвітніх закладів. На якому етапі зараз тривають роботи і чи прогнозують їх завершення до початку опалювального сезону – дивіться далі.

4 мільйона 115 тисяч гривень – на ремонти у 18 школах. Наприкінці червня обласна рада виділила кошти для того, аби полагодити дахи у загальноосвітніх навчальних закладах в Полтавській області. Фактично ремонтувати почали за місяць до початку навчального року. На комісії з питань освіти, науки та культури освітяни звітували, чи встигають виконати завдання. Адже до початку опалювального сезону залишився місяць.

/Сергій Шевчук, директор Департаменту освіти і науки Полтавської ОДА
Вже на сьогодні в 10 закладах роботи виконані в повному обсязі. А решта – на завершальній стадії. Тобто, вже понад 75% виконано робіт і є лише 2 заклади, які обіцяють завершити до 15 жовтня/

Наразі затримки коштів немає, говорить Сергій Шевчук. Аванси провели підрядникам і виконавцям робіт. У профільному департаменті сподіваються, що до 15 жовтня ці заклади будуть готові зустрічати зиму. Опоряджувальні роботи тривають і в Решетилівському ліцеї, де повністю реконструйовували котельню.

/Сергій Шевчук, директор Департаменту освіти і науки Полтавської ОДА
Неодноразово від відповідних інстанцій надходили приписи про те, що запуск цієї котельні є неможливим. Сьогодні освоїли понад 600 тисяч гривен, встановлено нові котли/

Стрічка новин