Кілька десятків гектарів лісу вдалося врятувати у Новосанжарському районі

Кілька десятків гектарів лісу вдалося врятувати у Новосанжарському районі завдяки роботі рятувальників. Вогонь знищив лісову підстилку на площі майже в 39 гектарів. Вогнеборці запобігли розповсюдженню вогню на село Клюсівка та не допустили займання п'яти житлових будинків, що знаходяться поруч з лісом.

Одразу кілька осередків пожежі виникло у лісовому масиві поблизу села Клюсівка Новосанжарського району. У ліквідації пожежі брали участь 5 одиниць техніки та понад 60 членів особового складу управління Державної служби з надзвичайних ситуацій у Полтавській області. Крім цього, залучили 7 одиниць пристосованої техніки Новосанжарського та Малоперещепинського лісництв. На місці працювала мобільна оперативна група.
Вогонь знищив лісову підстилку на площі майже в 39 гектарів. МНС-ники запобігли розповсюдженню вогню на населений пункт, врятувавши від займання кілька житлових будинків, які знаходились найближче до лісу. Як наслідок, травмованих та загиблих немає. Перевірку за фактом пожежі проводять слідчі органи обласного управління Міністерства внутрішніх справ. За статистикою більшість пожеж трапляється саме з вини людей, щоб не допустити лиха, дотримуйтесь елементарних правил протипожежної безпеки.

Стрічка новин