Полтавці – проти зменшення споживання електроенергії промисловими підприємствами

Полтавці – проти зменшення споживання електроенергії промисловими підприємствами. Обмеження можуть призвести їх до закриття. Так вважають депутати обласної ради. До керівництва держави чиновники готують звернення, аби зупинити таку економію. Інакше Полтавська область залишиться без донорів, які годують регіон та наповнюють українську казну.

Якщо на 95 найбільших промислових підприємствах у Полтавській області почнуть економити на електроенергії, це означатиме значне зменшення виробництва, яке, у свою чергу, може поставити підприємства на межу закриття, вважають депутати – члени постійної комісії з питань-паливно-енергетичного комплексу.

/Олександр Залужний, голова комісії з питань ПЕК Полтавської ОР
Ми будемо звертатись все ж таки і до обласної ради, зробимо звернення і до Кабміну, щоб не допустити скорочення промислового виробництва на території Полтавської області. Адже питання бюджету на сьогоднішній день дуже гостро стоїть, і без стабільної роботи промислових підприємств цього досягти буде неможливо/

Економити за рахунок населення теж не вийде, бо українці споживають лише 19% електроенергії. Депутати пропонують звернути увагу Уряду на розважальні заклади.
Обговорювали під час засідання комісії і забезпечення газом населення.

/Олександр Залужний, голова комісії з питань ПЕК Полтавської ОР
Ви знаєте, куди сьогодні йдуть всі кошти. Вкласти досить серйозні кошти держава у збільшення видобутку газу сьогодні не може. Тому є надія на приватні компанії. Найбагатша людина України Ахметов сьогодні активно інвестує кошти саме у розвиток видобутку газу Полтавської області/

Під час сесії обласні депутати погоджуватимуть отримання дозволів кільком підприємствам на дослідження ділянок та видобуток газу й нафти. Полтавська і Харківська області – регіони, де найбільші поклади газового конденсату в Україні.

Стрічка новин